Solcoseryl interakcje ulotka maść 2,07 mg/g 20 g

Trudno dostępny w aptekach

 

Solcoseryl maść | 2,07 mg/g | 20 g

Rodzaj: lek dostępny bez recepty
Substancja czynna: Bezbiałkowy dializat z krwi cieląt
Producent: MEDA PHARMA GMBH & CO.KGTen produkt wytwarzany jest przez więcej niż jednego producenta. Wybraliśmy ten z najobszerniejszym opisem.
Aby wybrać opis innego producenta tego produktu, kliknij tutaj.

Opis leku Solcoseryl

Wskazania

- początkowe leczenie owrzodzeń- po radioterapii- oparzenia

Działanie

- zmniejszenie wtórnych procesów zwyrodnieniowych- regeneracja uszkodzonych przez niedotlenienie tkanek- przyspieszanie procesu gojenia


Skład


Dawkowanie


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Preparaty na gojenie się ran

    W tej kategorii znajdziesz produkty wspomagajace gojenie się ran oraz produkty pomocne w przypadku niewielkich ubytków naskórka, które działają ochronnie i dezynfekująco. Znajdziesz tu również preparaty stosowane ż w lekkich oparzeniach i odmrożeniach. Dostępne w postaci maści, kremów, zasypek, sprayu i płynu na skórę.


Podobne produkty z tą samą substancją czynną


Może Cię również zainteresować:


Solcoseryl - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Solcoseryl to lek, którego ilość wyszukiwań zmieniła się o 455% w serwisie KtoMaLek.pl w porównaniu z poprzednim okresem. Lek jest najczęściej poszukiwany przez mieszkańców następujących regionów: małopolskie, mazowieckie, wielkopolskie. Miasta z największa liczbą wyszukiwań dla produktu Solcoseryl to Dąbrowa Górnicza, Szczecin, Warszawa.

Lek Solcoseryl jest najczęściej wyszukiwany w miesiącach: marzec, czerwiec, listopad, a najsłabiej w miesiącach: lipiec, sierpień, wrzesień. Różnica w wyszukiwaniach pomiędzy najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku wynosi 18.42%.

Jaka jest dostępność leku Solcoseryl?

Mniejszość aptek będących w serwisie KtoMaLek.pl ma ten lek obecnie w swojej ofercie. Jest więc lekiem trudno dostępnym na terenie Polski.

Czy Solcoseryl jest lekiem refundowanym?

Solcoseryl nie jest lekiem refundowanym.

Czy Solcoseryl jest lekiem na receptę?

Solcoseryl nie jest lekiem na receptę.


Solcoseryl opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: