Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

RENU MultiPlus™ Lubricating & Rewetting Drops interakcje ulotka krople do oczu  8 ml

Brak informacji o dostępności produktu

 

RENU MultiPlus™ Lubricating & Rewetting Drops krople do oczu | 8 ml

Rodzaj: wyrób medyczny

Podmiot odpowiedzialny: BAUSCH & LOMB POLSKA SP. Z O.O.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania RENU MultiPlus™ Lubricating & Rewetting Drops?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu RENU MultiPlus™ Lubricating & Rewetting Drops

Kiedy stosujemy RENU MultiPlus™ Lubricating & Rewetting Drops?

Krople przeznaczone są dla wszystkich miękkich soczewek kontaktowych. Krople te to sterylny roztwór zawierający substancję konserwjącą, zalecany do stosowania w celu skutecznego zwilżania i przywrócenia właściwego poziomu nawilżenia miękkich soczewek kontaktowych, a tym samym poprawy komfortu podczas ich noszenia.

RENU MultiPlus™ Lubricating & Rewetting Drops - działanie

Krople maja właściwości nawilżające i zwilżające, zawierają substancję konserwującą i przywracający prawidłowy poziom wilgotności w soczewkach, w celu zmniejszenia uczucia suchości i poprawy komfortu podczas ich noszenia.RENU MultiPlus™ Lubricating & Rewetting Drops – dawkowanie

Sposób użycia: Jeśli podczas noszenia soczewek pojawia się lekkie podrażnienie, dyskomfort lub niewyraźne widzenie należy na każdą soczewkę zaaplikować po 2 lub 3 krople Renu Renu MultiPlusTMLubricating & Rewetting Drops i zamrugać 2-3 razy.  Jeśli dyskomfort się utrzymuje należy zdjąć soczewkę i zgłosić się do specjalisty.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.