Czy tato cukrzyk lat 54 mógłby zażywać Gastrolax mimo że ma uchyłki w jelicie
Mężczyzna, 54 lata
ze względu na te uchyłki właśnie zalecam konsultację lekarską gdyż słyszałem opinie że błonnik może tam właśnie się odkładać co jest niebezpieczne w tym przypadku. Normalnie dla pacjenta bez uchyłków jak najbardziej polecam. Pozdrawiam
1

