Czy No-Spę Max można przyjmować codziennie profilaktycznie?
Dzień dobry mam pytanie można np. codziennie w celach profilaktycznych brać no-spa max lub po poł tabletki.
Mężczyzna, 55 lat
Pytanie dotyczy tylko i wylącznie samoleczenia? jesli tak to nie. jest to lek do stosowania doraźnego. Co innego jesli lekarz zleci to wtedy inna sprawa. Nalezałoby wpierw dociec jaka jest przyczyna dolegliwości, zrobić diagnostykę, enzymy wątrobowe byc może usg jamy brzusznej ale to już lekarza nie zastąpimy.
1

