Jakie interakcje zachodzą między lekami Lamilept, Trittico i Symfaxin?
Jest interakcja z lekiem lamilept itrittico i symfaxine zaczęłam się źle czuje trzesienia nawrot choroby początkowej albo uczucie goraca albo zimna do tego jeszcze odczucia pieczeń w glowie palenia nudnosci bardzo zlee samopoczucie??kiedy to orzejdzie
Dotyczy ulotki Lamilept
Kobieta, 40 lat
Opisane przez Panią objawy (drżenia, uczucie gorąca lub zimna, pieczenie/palenie w głowie, nudności oraz bardzo złe samopoczucie) stanowią potencjalne zagrożenie dla zdrowia i wymagają pilnego, osobistego kontaktu z lekarzem prowadzącym, psychiatrą lub zgłoszenia się na Izbę Przyjęć. Opisane dolegliwości mogą wynikać z poważnej interakcji lekowej lub początkowych działań niepożądanych wdrażanych preparatów. Nie wolno samodzielnie przerywać leczenia ani zmieniać dawek, gdyż nagłe odstawienie tych leków może drastycznie pogorszyć Pani stan. O tym, kiedy objawy miną i jak bezpiecznie postępować, musi zdecydować wyłącznie lekarz po wykonaniu badania.
0

