AwatarPrzyjaciel Pacjenta 2019

mgr farm. Antoni Stolorz

 1107  1047

Farmaceuta z apteki w Bieruniu


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Informacje

Jestem niepoprawnym optymistą. Moje hobby to podróże. Lubię poznawać nowych ludzi. Praca sprawia mi radość i ma sens wtedy kiedy pomagam innym.


Nagrody farmaceuty


Odpowiedzi na pytania pacjentów

Dzień dobry, biorąc tabletki Vines, skończyło mi się opakowanie w niedziele, a w poniedziałek powinnam zacząć nowe, ale dopiero w środę będę miała receptę, czy zaczynając brać tabletki w środę powinnam wziąć 3 w jednym dniu czy tylko jedną i zacząc opakowanie od środy?

Dotyczy ulotki Vines

Kobieta

NIE WOLNO BRAĆ 3 TABLETEK NA RAZ. moim zdaniem od środy brać ale nie wiem czy będzie skuteczna antykoncepcja należy się dodatkowo w tym pierwszym miesiącu zabezpieczyć

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Czy lek Miovelia lub Ovulomed Max można stosować czy karmieniu piersią? Jestem mamą 9-miesięcznej dziewczynki, staramy się z mężem o drugie dziecko. Wiem, że przez laktację możemy mieć problem z ciążą ze względu na niewyrównaną gospodarkę hormonalną dlatego chciałabym jakoś wesprzeć układ rozrodczy. Czy mogę bezpiecznie stosować tego typu produkty?

Dotyczy ulotki Ovulomed max

Kobieta, 36 lat

Witam to jest suplement diety czyli z definicji nic nie leczy jedyni wyrównuje braki składników odżywczych w przypadku niezbilansowanej diety. W Pani przypadku zachęcam do konsultacji z lekarzem ginekologiem a w przypadku problemów z zajściem w ciążę z lekarzem specjalistą od tego typu przypadków. Pozdrawiam . Szkoda kasy na suplementy.

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Dzien dobry, Znalazłam wpis o dostępności żelu do wstrzyknięć HYPROJOINT 1% 2,5ML/25MG w dobrej cenie. Czy jest jeszcze dostępny?

Kobieta, 43 lata

witam u nas w cenie 65 pln. Apteka Gwarek ul granitowa 22 Bieruń Pozdrawiam

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

WITAM Złapała mnie rwa kulszowa potrzebuje dobry środek że by to zwalczyc

Mężczyzna

RACZEJ BEZ LEKARZA SIĘ NIE OBEJDZIE POZDRAWIAM

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi