Oyono Noc interakcje ulotka tabletki 12 tabl.

Trudno dostępny w aptekach

 

Oyono Noc tabletki | 12 tabl.


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: M.C.M. KLOSTERFRAU HEALTHCARE SP. Z O.O.


Opis produktu Oyono Noc


Jaki jest skład Oyono Noc?

Składniki:

substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), ekstrakt z liści i kwiatów głogu (Crataegus monogyna Jacq. i Crataegus laevigata (Poir.)[go2] ) ekstrakt z korzenia i kłącza kozłka lekarskiego (Valeriana officinalis L.), ekstrakt z części naziemnych i kwiatów męczennicy cielistej (Passiflora incarnata L.), stabilizator (hydroksypropylometyloceluloza), substancja wypełniająca (fosforany dwuwapniowy), ekstrakt z liści melisy lekarskiej (Melissa officinalis L.), aromaty, stabilizator (poliwinylopolipirolidon), substancje przeciwzbrylające (poliwinylopirolidon, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana), barwniki (tlenki żelaza, błękit patentowy V), substancje glazurujące (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem octowym), aromaty, chlorowodorek pirydoksyny, melatonina

Wypełniacze (celuloza, fosforan wapnia), ekstrakt z liści i kwiatów głogu dwuszyjkowego (3-5;1), ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego (2-3;1), ekstrakt z męczennicy cielistej (1-8;1), stabilizatory (hydroksypropylometyloceluloza, poliwinylopolipirolidon), ekstrakt z melisy lekarskiej (3:1), środki przeciwzbrylające (poliwinylopirolidon, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, karboksymetyloceluloza usieciowana), substancje powlekające tabletkę (hydroksypropylometyloceluloza, celuloza, kwas octowy, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem octowym), aromaty, barwniki (tlenki i wodorotlenki żelaza, błękit patentowy V), chlorowodorek pirydoksyny, melatonina.

** niedostępna referencyjna wartość spożycia


Oyono Noc zalecane spożycie

Zalecana dawka porcja do spożycia:

1 tabletka dziennie 30 minut przed snem, popić i połykać w całości popijając wodą.
Nie należy przekraczać podanej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1 mg melatoniny krótko przed pójściem spać .


Oyono Noc – jakie środki ostrożności należy zachować?

Nie zaleca się stosowania suplementu przez kobiety w ciąży, karmiące piersią, dzieci i młodzież.

Przyjmowanie Oyono Noc w czasie ciąży

Nie zaleca się stosowania suplementu przez kobiety w ciąży, karmiące piersią, dzieci i młodzież.

Skład


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

 • Środki nasenne - tabletki nasenne, tabletki na bezsenność

  W tej kategorii znajdziesz produkty o działaniu uspokajającym oraz ułatwiającym zasypianie. Dostępne w postaci kapsułek, tabletek, ziół, herbatek itp.

 • Środki uspokajające

  W tej kategorii znajdziesz produkty uspokajające na bazie melisy. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, ziół do zaparzania itp.

 • Środki antydepresyjne

  W tej kategorii znajdziesz produkty poprawiające nastrój (antydepresyjne). Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, płynów itp.

 • Nasenne i uspokajające

  Nasenne i uspokajające to kategoria, w której można znaleźć preparaty przeznaczone dla osób mających problemy z utrzymaniem snu. Stany nadmiernej drażliwości i niepokoju mogą wiązać się z trudnościami w zasypianiu, przyczyniając się do pogorszenia komfortu życia. Brak snu wpływa niekorzystnie na funkcjonowanie organizmu, co objawia się rozdrażnieniem, spadkiem koncentracji i sennością w ciągu dnia. W takiej sytuacji warto sięgnąć po leki nasenne bez recepty, które wpływają tonizująco na układ nerwowy, przyczyniając się do głębokiego i spokojnego snu. Specjalnie dobrane wyciągi roślinne ułatwiają odprężenie oraz wyciszenie organizmu, dbając o lepszy i bardziej komfortowy wypoczynek każdej nocy. Ziołowe suplementy diety o działaniu nasennym i uspokajającym zawierają m.in. wyciągi z liści melisy, korzenia kozłka lekarskiego, szyszek chmielu (np. Valerin Sen, Benosen, Valused). Są też wzbogacane witaminami i innymi związkami (m.in. magnez, witamina B6, witamina B12) , które mogą pozytywnie wpłynąć na nasz układ nerwowy, redukując skutki zmęczenia i stresu. Trzeba pamiętać, że po przyjęciu preparatu o działaniu nasennym nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych oraz wykonywać czynności wymagających koncentracji.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.