Omeganerv interakcje ulotka kapsułki  60 kaps.

Trudno dostępny w aptekach

 

Omeganerv kapsułki | 60 kaps.


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: SOLINEA SP. Z O.O.


Opis produktu Omeganerv

Kiedy stosujemy Omeganerv?

Zastosowanie:

·ADHD

·zaburzenia koncentracji, pamięci

·problemy z nauką

·uzupełnienie niedoborów kwasów omega-3 i omega-6

Preparat wspiera pamięć i koncentrację, usprawnia procesy uczenia się, działa wspomagająco w przypadku trudności w czytaniu, pisaniu i liczeniu oraz zaburzeń zachowania typowych dla ADHD (m.in. nadpobudliwości i impulsywności). Jest przeznaczony zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Omeganerv - działanie

Omeganerv stanowi bogate źródło kwasów tłuszczowych omega-3, w tym unikalnej kompozycji kwasu EPA (eikozapentaenowego) i DHA (dokozaheksaenowego) oraz omega-6 (GLA, kwas gamma-linolenowy), które korzystnie wpływają na prawidłowe funkcjonowanie komórek nerwowych i mózgu.


Jaki jest skład Omeganerv?

Omeganerv to preparat o starannie dobranym składzie, zawierający olej z ryb morskich (sardele) i zimnotłoczony olej z wiesiołka, które dostarczają składników odżywczych najwyższej jakości.


Omeganerv zalecane spożycie

Sposób użycia: Początkowo, przez pierwsze 2-3 miesiące zaleca się przyjmować preparat 3 razy dziennie po 2 kapsułki/5 ml podczas posiłku. Po tym okresie porcję można zmniejszyć do 2 kapsułek/5 ml na dzień.


Skład


Interakcje Omeganerv z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje Omeganerv z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Preparaty z kwasami omega
  • Omega

Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.