Kolzym interakcje ulotka krople  15 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

Kolzym krople | 15 ml


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: SOLINEA SP. Z O.O. SP.K.


Opis produktu Kolzym

Kolzym - działanie

Kolzym to suplement diety zawierający enzym laktazę. Laktaza poprawia trawienie laktozy u osób mających trudność z trawieniem laktozy. Tolerancja laktozy jest zmienna i należy szukać porady odnośnie jej roli w diecie. Niedobór laktazy w organizmie może prowadzić do przejściowych dolegliwości trawiennych, w tym do kolki, co związane jest z nietolerancją laktozy zawartej w pożywieniu.


Jaki jest skład Kolzym?

Składniki: glicerol, woda, laktaza kwaśna, laktaza neutralna


Kolzym zalecane spożycie

Dzieci 0-2 tyg.: 5 kropli na jeden posiłek; dzieci 3-4 tyg.: 6 kropli na jeden posiłek; dzieci 1-2 mies.: 8 kropli na jeden posiłek; dzieci 3-4 mies.: 9 kropli na jeden posiłek; dzieci powyżej 4 mies.: 12 kropli na jeden posiłek.

Karmienie piersią: po odmierzeniu na łyżeczkę odpowiedniej ilości kropli, podać dziecku do spożycia bezpośrednio przed rozpoczęciem karmienia piersią.

Mleko modyfikowane: przygotować mleko zgodnie z zaleceniami producenta. Krople dodać do mleka o temperaturze właściwej do podania, wstrząsnąć i podać dziecku. Nie należy przechowywać niespożytego mleka.

Mleko do późniejszego wykorzystania (pokarm naturalny): do odciągniętego mleka dodać 4 krople preparatu i wstawić do lodówki na minimum 4 h. Przed użyciem podgrzać mleko do temperatury właściwej do podania. Nie należy przechowywać niespożytego mleka. Nie należy dodawać preparatu do bardzo gorącego mleka. Preparat enzymatyczny można podawać do ok. 3- 4 mies. życia dziecka, czyli do momentu rozpoczęcia prawidłowej produkcji enzymów przez jelita.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Środki na wzdęcia

    W tej kategorii znajdziesz produkty łagodzące i przeciwdziałające wzdęciom u dorosłych i kolkom u dzieci. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, ziół itp.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.