Karpal Akut interakcje ulotka maść  50 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

Karpal Akut maść | 50 ml


Dowiedz się więcej

Rodzaj: wyrób medyczny

Podmiot odpowiedzialny: SOLINEA SP. Z O.O. SP.K.


Opis produktu Karpal Akut

Kiedy stosujemy Karpal Akut?

Wyrób medyczny KARPAL AKUT jest przeznaczony do masażu w zespole cieśni kanału nadgarstka.

Dzięki masażom i łagodzącym ekstraktom z roślin (przetacznik, skrzyp, świetlik łąkowy, chmiel) KARPAL AKUT zmniejsza dolegliwości bólowe dłoni i poprawia czucie w palcach.


Karpal Akut - działanie

Maść przeznaczona jest do stosowania miejscowego oraz do masażu okolic nadgarstka, dłoni i przedramienia. Odpowiednią ilość maści nanieść i wmasować okrężnymi ruchami w skórę nadgarstka i wewnętrzną stronę przedramienia.

Zaleca się nanosić 2 razy dziennie lub częściej w ciągu dnia w zależności od nasilenia dolegliwości (maksymalnie 5 razy dziennie).


Jaki jest skład Karpal Akut?

Woda, etanol, olej z nasion konopii siewnych (Cannabis sativa), dimetykon, izostearynian glikolu propylenowego, etyloceluloza, laurynian glikolu propylenowego, ekstrakt przetacznika leśnego (Veronica officinalis), ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense), ekstrakt ze świetlika łąkowego (Euphrasia rostoviana), ekstrakt z chmielu zwyczajnego (Humulus lupulus), trigliceryd kaprylowo-kaprynowy, kaprylan glicerolu, undecylenian glicerolu, glikol kaprylowy, etyloheksylogliceryna, mentol, karbomer, olejek z rozmarynu lekarskiego (Rosmarinus officinalis), krospolimer metakrylanu metylu, wodorotlenek sodu.

Wyrób medyczny 50 ml tuba


Jakie są przeciwwskazania do stosowania Karpal Akut?

Ostrzeżenie: Nie stosować na uszkodzoną skórę. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Nie stosować wokół oczu, na błony śluzowe i piersi. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie stosować po upływie zalecanego terminu przydatności do użycia. Zużyć w ciągu 6miesięcy od pierwszego otwarciaInterakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty przeciwbólowe do stosowania zewnętrznego w bólach mięśni i stawów

    W tej kategorii znajdziesz preparaty przeciwbólowe do stosowania zewnętrznego w bólach mięśni i stawów, w bólach reumatycznych, bólach spowodowanych urazami. Dostępne w postaci żelu, maści, kremu, aerozolu itp.


Może Cię również zainteresować:

Stewia - zdrowsza alternatywa dla cukru

Odżywianie i Diety

Charakterystyka stewii

Stewia od kilku lat cieszy się stale rosnącą popularnością. Dla wielu osób stanowi idealną alternatywę dla białego cukru. Właśnie dlatego warto nieco ...


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.