Dr SANTE Argan Hair Maska odbudowująca do włosów z olejem arganowym i keratyną interakcje ulotka   1000 ml

Trudno dostępny w aptekach

 
Logo LekarzeBezKolejki.pl

Czy wiesz, jak bezpiecznie zażywać ten lek?

Warto skonsultować się z lekarzem.

Skorzystaj z Telewizyty na LekarzeBezKolejki.pl


Opis produktu Dr SANTE Argan Hair Maska odbudowująca do włosów z olejem arganowym i keratyną

Kiedy stosujemy Dr SANTE Argan Hair Maska odbudowująca do włosów z olejem arganowym i keratyną?

Intensywna pielęgnacja i trójstopniowa regeneracja, wspaniałe włosy.

Dr SANTE Argan Hair Maska odbudowująca do włosów z olejem arganowym i keratyną - działanie

KREMOWA MASKA DO WŁOSÓW z OLEJEM ARGANOWYM i KERATYNĄ DO WŁOSÓW USZKODZONYCH

Receptura  maski zawiera niezwykle cenny naturalny składnik - olej arganowy, który odbudowuje strukturę włosa od wewnątrz i z zewnątrz. Przenikając w głąb łączy łuski jego osłonki (cuticuli) z korą włosa (cortex). Chroni to doskonale przed rozdwajaniem się końcówek. Od zewnątrz olej tworzy delikatną warstwę ochronną, która wygładza powierzchnię włosów i utrzymuje ich nawilżenie przez długi czas. Dzięki temu są miękkie i elastyczne. Keratyna zawarta w szamponie, analog podstawowej proteiny budującej włosy, wnika w uszkodzone miejsca na ich powierzchni, wygładza i chroni je przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Proteiny pszenicy wzmacniają i odbudowują włosy, zmniejszają ich łamliwość nawet powyżej 80%.

Bogata kremowa maska intensywnie regeneruje osłabione, uszkodzone włosy. Jej ultranowoczesna formuła zapewnia 3-stopniową regenerację:

● pozostaje na powierzchni włosów, dzięki temu przywraca im blask i miękkość, ułatwia rozczesywanie, chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych

● przenika do warstwy ochronnej włosów, co zwiększa ich wytrzymałość

● łatwo i głęboko wnika do kory włosów, co wzmacnia, odbudowuje i chroni ich strukturę od wewnątrz

Rezultat jest widoczny już po pierwszym zastosowaniu: włosy stają się wygładzone, elastyczne i przyjemne w dotyku. Maska nie zawiera parabenów i olejów mineralnych.Dr SANTE Argan Hair Maska odbudowująca do włosów z olejem arganowym i keratyną – dawkowanie

Nałożyć potrzebną ilość maski u nasady osuszonych ręcznikiem włosów i równomiernie rozprowadzić po całej ich długości. Po 5 minutach spłukać wodą. Stosować 1 raz w tygodniu.


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Produkty do włosów

    W tej kategorii znajdziesz produkty do pielęgnacji włosów dostępne w postaci szamponów, balsamów, masek, odżywek itp. Prosukty o działaniu regenerującym, przeciwłupieżowym, przeciw wypadaniu włosów i stymulujących ich wzrost, odbudowyjącym. Preparaty do pielęgnacji skóry głowy wrażliwej, alergicznej, łojotokowej, a także podukty stosowane w zwalczaniu wszawicy.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.