Dr.Max AutoMaxik na podróż interakcje ulotka pastylki do ssania  20 pastyl.

Trudno dostępny w aptekach

 

Dr.Max AutoMaxik na podróż pastylki do ssania | 20 pastyl.

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: DR. MAX SP. Z O.O.


Opis produktu Dr.Max AutoMaxik na podróż


Skład


interakcje leków z innymi lekami

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


interakcje leków z żywnością

Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty na chorobę lokomocyjną

    W tej kategorii znajdziesz produkty łagodzące objawy choroby lokomocyjnej. Dostępne w postaci syropu, lizaków, tabletek do ssania, tabletek, ziół itp.


Może Cię również zainteresować:

niedobór potasu

Zdrowie

Objawy niedoboru potasu

Niedobór potasu, inaczej hipokalemia, może być niebezpieczny dla naszego zdrowia. Jakie są objawy tego niedoboru i jak można go uzupełnić? Sprawdź czy...


Dr.Max AutoMaxik na podróż - statystyki wyszukiwań w serwisie KtoMaLek.pl

Suplement diety jest najchętniej poszukiwany przez użytkowników z wymienionych województw: łódzkie, mazowieckie, śląskie. Jesteśmy w stanie dodatkowo udzielić wiadomości na temat miejscowości, w których najwięcej osób wyszukuje Dr.Max AutoMaxik na podróż. Są to następujące miejscowości: Dąbrowa Górnicza, Piotrków Trybunalski, Warszawa.

Suplement diety Dr.Max AutoMaxik na podróż był najchętniej poszukiwany w miesiącach: styczeń, marzec, natomiast najmniej w miesiącach: styczeń, marzec. Różnica w zapytaniach między najlepszym, a najsłabszym miesiącem w roku jest równa 20.00%.

Jaka jest dostępność suplementu diety Dr.Max AutoMaxik na podróż?

Na terenie naszego kraju suplement diety Dr.Max AutoMaxik na podróż ma na stanie mniejszość aptek. Można więc uznać bez cienia wątpliwości, iż są to suplementy diety trudno dostępne.


Dr.Max AutoMaxik na podróż opinie.


Powyższe dane statystyczne są danymi archiwalnymi. Aby uzyskać najnowsze dane skontaktuj się z  PEX PharmaSequence sp. z o.o. .


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje: