Carbon węgiel aktywny interakcje ulotka kapsułki  20 kaps.

Brak informacji o dostępności produktu

 

Carbon węgiel aktywny kapsułki | 20 kaps.

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: OLEOFARM SP. Z O.O.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania Carbon węgiel aktywny?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu Carbon węgiel aktywny

Kiedy stosujemy Carbon węgiel aktywny?

Preparat polecany jest osobom dorosłym w celu wspierania prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego.

Carbon węgiel aktywny - działanie

Węgiel aktywny zawarty w produkcie pochodzi z naturalnych surowców, takich jak drewno czy torf. Zwiększona, poprzez proces aktywacji, porowatość węgla odpowiada za jego zdolność adsorpcji toksyn, bakterii oraz gazów, które powszechnie uważane są za przyczynę odczuwania dyskomfortu po jedzeniu. Węgiel aktywny wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego poprzez pomoc w zmniejszaniu występujących po jedzeniu nadmiernych wzdęć*. 

*Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1 g co najmniej 30 minut przed posiłkiem i 1 g krótko po posiłkuJaki jest skład Carbon węgiel aktywny?

Składniki:węgiel aktywny,hydroksypropylometyloceluloza (składnik otoczki),substancja wypełniająca:celuloza, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

Dzienna porcja (10 kapsułek) zawiera: 2 g węgla aktywnego.


Carbon węgiel aktywny – dawkowanie

Dorośli - 5 kapsułek na 30 minut przed posiłkiem oraz 5 kapsułek krótko po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.


Skład


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Środki przeciwbiegunkowe

    W tej kategorii znajdziesz produkty przeciwbiegunkowe dla dorosłych i dzieci. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, proszku i granulatu do sporządzania doustynych roztworów i zawiesin, ziół do zapatzania itp.

  • Biegunka

    Węgiel aktywny itp.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.

Zapytaj farmaceutę

Masz problem zdrowotny?
Zadaj pytanie farmaceucie.