Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

AwatarPrzyjaciel Pacjenta 2019

mgr farm. Teresa Grzyb-Sikora

 1601  880

Farmaceuta z apteki w Kłobucku


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Informacje

Ten farmaceuta nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

To Twój profil? Zaloguj się na konto i napisz o sobie kilka zdań, aby pacjenci mogli cię lepiej poznać.


Nagrody farmaceuty


Odpowiedzi na pytania pacjentów

Witam, kiedyś miałem plamy na ciele i lekarz stwierdził ze to jest grzybowe i przepisał mi Mycosolon, pomagało zostanawiam się cy clotriumazolum który też jest na zmiany grzybicze też by pomógł ?

Dotyczy ulotki Mycosolon

Mężczyzna, 36 lat

Proszę zastosować Clotrimazolum , jest dostępny bez recepty .

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Czy można na ranę pod piersią zastosować ranisilver i po wyschnięciu przyłożyć dermatolem i czy opatrunek po samym ranisilverze się nie przyklei. Po dermatolu się nie przykleja. Rana czasem punktowo krwawi, jest to odparzenie ciemnoczerwona i twardawa powierzchnia skóry.

Dotyczy ulotki Ranisilver Maść Kadefarm

Kobieta, 78 lat

Bardzo proszę - w trybie dość pilnym ! - pokazać tę ranę pod piersią lekarzowi ( może byc to lekarz przychodni pierwszego kontaktu , gdzie Pani należy ) . Gdyż skóra w tym miejscu jest bardzo wrażliwa i nie powinna Pani sama próbować leczyć tej zmiany skórnej . Pozdrawiam .

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Czy po tygodniu po oparzeniu 2 stopnia można stosować maść silikonową, a jak nie to co stosować?

Mężczyzna, 19 lat

Nie jest wiadomo w jakim stanie jest skóra osoby kt. uległa poparzeniu , gdyż maść o którą Pan pyta - można stosować tylko na wyleczoną skórę ( bez ran ) , na blizny . Najlepiej będzie zasięgnąć porady u lekarza diagnosty .

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie importu docelowego leku Gynatren 3 ampułki (0,5 ml). Czy jest apteka, która ma możliwość zamówienia tej szczepionki ? Przeszłam pozytywnie procedurę, mam zgodę z Ministerstwa Zdrowia oraz receptę. Bardzo proszę o informację, gdzie mogłabym wykupić lek ? Agnieszka (Jarosław, woj, podkarpackie)

Kobieta, 41 lat

Teoretycznie - każda apteka w Polsce .

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Zaczołem zażywanie milgamma 1 raz dzienne mam problem z chodzeniem po szpitalnej diagnozie mam rozpoznanie bezaład murzczkowy o puznym rozpoznaniu czy po miesiącu zażywania mogę liczyć na jakąś poprawę mojego chodzenia obecnie jest niestabily niepewny i czuje zmeczenie dziękuję pozdrawiam.

Dotyczy ulotki Milgamma 100

Mężczyzna, 43 lata

Objawy , które Pan odczuwa - mogą występować z innej przyczyny . Pytanie o poprawę i jak prędko nastąpi , oraz - jakie rokowanie - należy skierowac do lekarza prowadzącego diagnosty . Pozdrawiam .

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi