AwatarPrzyjaciel Pacjenta 2019

magister farmacji Teresa Grzyb-Sikora

 2003  1071

APTEKA, Kłobuck

Kłobuck, 11 LISTOPADA 44

34 317 36 57

Dzisiaj czynna 08:30 - 18:30


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Informacje

Ten farmaceuta nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

To Twój profil? Zaloguj się na konto i napisz o sobie kilka zdań, aby pacjenci mogli cię lepiej poznać.


Nagrody farmaceuty


Odpowiedzi na pytania pacjentów

Dzien dobry Prosze powiedzieć czym różnią się od siebie te dwa leki NEDAL od BIBLOK?Małam wachania ciśnienia tętniczego, i pils w granicach 80-90 dzien we śnie okolo 70(robiony holter ekg i ciśnieniowy). Lekarz pierwszego kontaktu przepisal BIBLOK kardiolog NEDAL. Wydaje mi sie ze po BIBLOK lepiej sie czułam a dzis wziełam Nedal połówke 5mg rabletki.. W związku z tum moge wziąc takze Biblok ?poniewaz po Biblok mialam mmiejsze drżenie. Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Kobieta, 41 lat

Są to różne substancje chemiczne , jednak o tym samym działaniu . Konsultacja u lekarza prowadzącego jest niezbędna . I on zdecyduje - którą substancję ma Pani przyjmować ( ściśle wg wskazań ) . Proszę powiedzieć lekarzowi o zaleceniu drugiego lekarza .

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Z powodu trudności z zasypianiem wieczorem i spania do godzin popołudniowych zapytałem się lekarza jak mogę to wyregulować. Budzenie się rano na siłę nie wiele dawało, ponieważ cały dzień chodziłem zmęczony, ledwo żywy. Dopiero wieczorem odzyskuje siły. Zaproponowano mi lek Nasen przed snem do brania max tylko kilka dni. Wczoraj wziąłem o 23 i przez godzinę bez spektakularnego efektu. Jedynie oczy zrobimy się cięższe. Wziąłem więc jeszcze jedna tabletkę i dopiero po niej zasnąłem. Obudziłem się rzeczywiście rano, w nieco lepszej formie niż dotychczas, ale kręci mi się okropnie w głowie jakbym był pijany. Przez to odpadła możliwość jazdy samochodem. Ile to może potrwać?

Dotyczy ulotki Nasen

Mężczyzna, 30 lat

1-2 dni . Proszę więcej aktywności fizycznej ( sport , spacer ) .

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Syn ma zatkany nos, ale też bardzo męczący kaszel (przy tej częstotliwości w zasadzie bez odkrztuszania, z drapaniem w gardle). Przyjmuje sinupret. Czy doraźnie, np. raz dziennie może dostać też lek o działaniu przecikwaszlowym, czy sekretolityczne działanie sinupretu wyklucza podanie takiego syropu? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Dotyczy ulotki Sinupret

Kobieta, 9 lat

Można podać lek o działaniu przeciwkaszlowym . Polecam wyrób medyczny Grintuss Pediatric .

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Dzień dobry, poszukuje witamin dla kobiety karmiącej piersią z dobrym składem czyli nie zawierające barwników itd. jakie tabletki mogą Państwo polecić? Do tej pory zazywalam vitaminer dha jednak na on za mało Wit D i kwasów omega, i dodatkowo posiada dwutlenek tytanu uznany jako szkodliwy?

Kobieta, 29 lat

Polecam Pregna Plus .

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Mam roczne dziecko i coś tam ma wygląda to tak jakby miała łuszczycę stosuje lek fucidin ale nie pomaga coś innego na skórę

Dotyczy ulotki Fucidin

Kobieta, 1 rok

Witam , konieczna jest porada u lekarza pediatry .

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi