AwatarPrzyjaciel Pacjenta 2020Przyjaciel Pacjenta 2019

magister farmacji Teresa Grzyb-Sikora

 2780  1418

APTEKA, Kłobuck

Kłobuck, 11 LISTOPADA 44

34 317 36 57

Zamknięta, zapraszamy jutro (08:30 - 18:30)


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Informacje

Ten farmaceuta nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

To Twój profil? Zaloguj się na konto i napisz o sobie kilka zdań, aby pacjenci mogli cię lepiej poznać.


Nagrody farmaceuty


Odpowiedzi na pytania pacjentów

Nie wiem kto obsługuje portal, ale wprowadza ludzi w błąd. Szczepionki Infanrix nie ma w Krakowie, wiec nie powinna pokazywać się tutaj, ze jest dostępna.

1 rok

Witam , za wiarygodność zamieszczonej informacji odpowiada konkretna apteka ( która pokazuje ten preparat jako dostępny ) . Pozdrawiam . P.S. Jeszcze jedna informacja odnośnie do rozmowy tel. - może skontaktują się Państwo z lekarzem prowadzącym i zapytają , czy ewentualnie można podać szczepionkę o tym samym składzie lecz innego producenta ( jest ona dostępna ) .

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie realizacji recepty. Chodzi o wykup opatrunku o rozmiarze 10x10, niestety nie jest on nigdzie dostępny, za to jest dostępny w rozmiarze 15x15, czy realizacja recepty w takim przypadku będzie możliwa, czy musi być wystawiona nowa recepta ?

Kobieta, 70 lat

Witam , można zrealizować na przykład 5x5 ( w ilości równoważnej ) , natomiast 15x15 - na receptę 10x10 - wiąże się z koniecznością poprawy recepty lub wystawienia nowej .

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Hi, Would it be possible to provide me with the steps needed to get a prescription for concerta and also Ritalin from Poland please? I am mostly interested in getting to known the following; a) Can the prescription be made by a normal GP or a psychiatrist? b) For how long can the prescription be? c) Can i collect the medicine every six months? c) What kind of evidence do i need to present to get this medicine? (please note that I am Maltese and have been prescribed this medicine for a long time and have been receiving treatment for more than eight years)

Kobieta, 24 lata

Hello , you must to contact with your doctor , please .

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Czy w trakcie przyjmowania Clexane (zastrzyków przeciwzakrzepowych) po operacji złamania, można przyjąć zastrzyk odczulający (Purethal, trawy)?

Dotyczy ulotki Clexane

Kobieta, 25 lat

Tylko wówczas - jeżeli tak zaleci lekarz .

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam, mam niski poziom żelaza, zaczełam brac Szelazo. Mam pytania czy Szelazo zmniejsza skutecznośc tabletek antykoncepcyjnych Cerazette?

Dotyczy ulotki Szelazo+ SR

Kobieta, 41 lat

Nie powinno , proszę stosować Szelazo rano .

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi