Orton Flex opakowanie świąteczne interakcje ulotka saszetka  34 sasz.

Trudno dostępny w aptekach

 

Orton Flex opakowanie świąteczne saszetka | 34 sasz.

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: PRZEDS. FARMACEUTYCZNE LEK-AM SP. Z O.O.

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania Orton Flex opakowanie świąteczne?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu Orton Flex opakowanie świąteczne

Kiedy stosujemy Orton Flex opakowanie świąteczne?

Orton Flex jest szczególnie polecany:

•osobom aktywnym fizycznie, czynnie uprawiającym sport,

•osobom z nadwagą,

•osobom starszym,

•kobietom w okresie menopauzy,

•wszystkim osobom, które chcą kompleksowo zadbaćo stawy

Orton Flex opakowanie świąteczne - działanie

Opis działania preparatu:

Orton Flex to innowacyjny preparat skomponowany z aż 6 składników aktywnych - hydrolizowanego kolagenu, glukozaminy, witaminy C, chondroityny, kwasu hialuronowego oraz ekstraktu z kłącza imbiru lekarskiego.

Kolagen jest jednym z najważniejszych białek w organizmie człowieka, który naturalnie występuje w chrząstkach, ścięgnach i innych tkankach odpowiadających za naszą mobilność. Niestety wraz z wiekiem oraz w efekcie prowadzenia aktywnego trybu życia ilość kolagenu w organizmie może być niewystarczająca.

Glukozamina w organizmie człowieka jest wykorzystywana do wytwarzania składników budulcowych stawów i chrząstek. Występuje naturalnie w dużych stężeniach w stawach i tkance łącznej. Zdolność wytwarzania glukozaminy przez organizm maleje wraz z wiekiem, a także w okresach zwiększonego przeciążenia stawów (np. podczas wzmożonego wysiłku fizycznego).

Chondroityna w połączeniu z glukozaminą wchodzi w skład tkanki chrzęstnej.

Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i kości.

Kwas hialuronowy jest głównym składnikiem mazi stawowej. Jego ilość w organizmie spada wraz z wiekiem, co powoduje zmniejszenie lepkości mazi stawowej.

Ekstrakt z kłącza imbiru lekarskiego pomaga utrzymać ruchomość stawów oraz pomaga w porannej sztywności.


Jaki jest skład Orton Flex opakowanie świąteczne?

Orton Flex zawiera kompozycję aż 6 składników aktywnych:

•hydrolizowany kolagen

•kwas hialuronowy

•glukozamina

•chondroityna

•ekstrakt z kłącza imbiru lekarskiego

•witamina C

Składniki:

Hydrolizowany kolagen (hydrolizat żelatyny wieprzowej), siarczan glukozaminy 2KCL (ze skorupiaków), regulator kwasowości - kwas cytrynowy, aromat czarna porzeczka, ekstrakt z kłącza imbiru lekarskiego Zingiber officinale Rosc., sól sodowa siarczanu chondroityny (z ryb - rekina), kwas L-askorbinowy (witamina C), kwas hialuronowy, koncentrat soku z buraka ćwikłowego, ekstrakt z czerwonej papryki, substancja słodząca - glikozydy stewiolowe.


Orton Flex opakowanie świąteczne zalecane spożycie

Zalecana dzienna porcja do spożycia oraz sposób użycia: 1 saszetka dziennie, najlepiej rano. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance ciepłej wody, dokładnie wymieszać i wypić


Orton Flex opakowanie świąteczne – jakie środki ostrożności należy zachować?

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Odpowiednio zbilansowana dieta i zdrowy tryb życia są bardzo istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu


Skład


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Preparaty wzmacniające kości, mięśnie i stawy

    W tej kategorii znajdziesz produkty wzmacniające kości, mięśnie i stawy zawierajace m.in. chondroitynę, glukozaminę, kolagen, ekstrakt z kurkumy, kwas hialuronowy. Dostępne w postaci tabletek, kapsułek, proszków do rozpuszczania w wodzie itp.

  • Kolagen na stawy

    Kolagen na stawy można znaleźć w specjalistycznych preparatach wspierających pracę i ruchomość stawów, wpływając na odpowiednia ilość mazi stawowej i elastyczność chrząstek. Maź stawowa zmniejsza tarcie spowodowane ruchami kończyn. Dolegliwości bólowe w obrębie stawów mogą dotyczyć niedostatecznej produkcji mazi stawowej. Taka sytuacja ma miejsce u osób starszych, a takze u ludzi młodych, wyczynowo uprawiających sport, których stawy zużywają sie w szybszym tempie. Z tego powodu sportowcy profesjonalni powinni stosować preparaty na stawy kolanowe i łokciowe od początku kariery. Suplementy diety zawierające kolagen zawierają niekiedy w swoim składzie inne składniki aktywne jak np. chondroityna, kwas hialuronowy, witaminy, ekstrakty roślinne. W aptekach dostępne są saszetki, kapsułki i tabletki na stawy (np. Doppelherz aktiv Na stawy Kolagen, 4Flex, Orton Flex). preparat z kolagenem należy przyjmować zgodnie z zaleceniami producenta, regularnie, przez okres minimum trzech miesięcy.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.