Fertistim dla kobiet interakcje ulotka proszek do rozpuszczenia  60 sasz.

Trudno dostępny w aptekach

 

Fertistim dla kobiet proszek do rozpuszczenia | 60 sasz.


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: SOLINEA SP. Z O.O. SP.K.


Opis produktu Fertistim dla kobiet

Kiedy stosujemy Fertistim dla kobiet?

Fertistim to preparat zawierający starannie dobrany zestaw składników odżywczych, przyczyniających się do regulacji aktywności hormonalnej oraz biorących udział w procesach podziału komórek u kobiet w wieku rozrodczym. Dzięki zawartości inozytolu (mio-inozytol i D-chiro-inozytol), kwasu foliowego (L-metylofolian wapnia), witaminy D, witaminy B6, ekstraktu z gorzkiego melona i astaksantyny.

Fertistim dla kobiet - działanie

Fertistim pomaga uzupełnić dietę w składniki o udowodnionym działaniu.


Fertistim dla kobiet zalecane spożycie

1 saszetka 2 razy dziennie. Zaleca się przyjmowanie po jednej saszetce rano i wieczorem, azem z posiłkiem. Zawartość saszetki należy rozpuścić w ok. 200 ml letniej wody i wypić od razu po przygotowaniu.


Fertistim dla kobiet – jakie środki ostrożności należy zachować?

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Należy pamiętać, że istotne znaczenie mają zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Suplement diety Fertistim zawiera substancję słodzącą.


Skład


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Płodność

    Aby wspomóc płodność i zwiększyć szansę na poczęcie dziecka, warto uzupełnić dietę w witaminy, składniki mineralne i inne aktywne substancje. Każdy przypadek powinien być konsultowany z lekarzem na podstawie 12-miesięcznej obserwacji oraz przeprowadzony szereg badań diagnostycznych. Dzięki temu przyczyna wystąpienia niepłodności może być zdiagnozowana u każdego pacjenta indywidualnie, a co za tym idzie – dobór formy leczenia będzie możliwie najskuteczniejszy. Apteki oferują szeroki wybór preparatów witaminowo-mineralnych dla kobiet i mężczyzn, których specjalnie dobrane składniki zostały opracowane w ten sposób, by pozytywnie wpływać na funkcjonowanie układu rozrodczego (np. Fertinea Mum Folian Plus, OLIMP Ferti Lady, FertilMan Plus, ExtraSperm) . Warto również skorzystać z kalkulatorów dni płodnych, które pozwolą określić dzień owulacji i zwiększyć szansę na poczęcie potomstwa. Pary, które przez dłuższy czas starają się o dziecko, mogą zdecydować się na zakup testu owulacyjnego.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.