Dr SANTE Macadamia Hair Szampon z olejem macadmia i keratyną odbudowujący, ochronny interakcje ulotka   250 ml

Trudno dostępny w aptekach

 
Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania Dr SANTE Macadamia Hair Szampon z olejem macadmia i keratyną odbudowujący, ochronny?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu Dr SANTE Macadamia Hair Szampon z olejem macadmia i keratyną odbudowujący, ochronny

Dr SANTE Macadamia Hair Szampon z olejem macadmia i keratyną odbudowujący - działanie ochronny

SZAMPON z OLEJEM MACADAMIA i KERATYNĄ

DO WŁOSÓW OSŁABIONYCH

Odbudowa i ochrona, gładkie i lśniące włosy

Receptura szamponu wykorzystuje unikalne, odbudowujące i ochronne właściwości Oleju Macadamia, bogatego w kwasy tłuszczowe, który wygładza włosy, a przenikając w głąb ich łodyg odbudowuje warstwę lipidową. Efektywnie działające Oleje Monoi i Moringa tworza delikatna warstwę ochronną, która chroni je przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Keratyna zawarta w szamponie, analog podstawowej proteiny budującej włosy, wnika w uszkodzone miejsca na ich powierzchni, wzmacnia, przeciwdziała kruchości i rozdwajaniu końcówek. Otulając włos od zewnątrz zatrzymuje w nim wilgoć.

Szampon delikatnie oczyszcza włosy z pozostałości preparatów do stylizacji, przywraca im przyjemną lekkość oraz przygotowuje do kolejnych zabiegów regeneracyjnych.

Sposób użycia: szampon równomiernie rozprowadzić na wilgotnych włosach, masować do uzyskania piany, a następnie spłukać wodą. W razie potrzeby czynność powtórzyć. 


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas zażywania tego leku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania


Grupy

  • Produkty do włosów

    W tej kategorii znajdziesz produkty do pielęgnacji włosów dostępne w postaci szamponów, balsamów, masek, odżywek itp. Prosukty o działaniu regenerującym, przeciwłupieżowym, przeciw wypadaniu włosów i stymulujących ich wzrost, odbudowyjącym. Preparaty do pielęgnacji skóry głowy wrażliwej, alergicznej, łojotokowej, a także podukty stosowane w zwalczaniu wszawicy.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.