DPP Plus interakcje ulotka kapsułki  20 kaps.

Trudno dostępny w aptekach

 

DPP Plus kapsułki | 20 kaps.


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: SOLINEA SP. Z O.O.


Opis produktu DPP Plus

Kiedy stosujemy DPP Plus?

Stosowanie suplementu diety DPP plus zaleca się osobom:

·z zaburzeniami pracy układu pokarmowego wynikającymi z niedoboru enzymów trawiennych

·odczuwających dyskomfort i uczucie pełności po posiłku

·z nietolerancją pokarmową (produkty zbożowe, mleczne itp.)

·spożywających ciężkostrawne posiłki (złe nawyki żywieniowe)

DPP Plus - działanie

DPP plus jest enzymatycznym preparatem wspierającym prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego oraz trawienie, który uzupełnia niedobory enzymów trawiennych i przyczynia się do zmniejszenia uczucia pełności i dyskomfortu po posiłku.


Jaki jest skład DPP Plus?

Składniki:

Laktaza, celulaza, amylaza, lipaza, glukoamylaza, proteaza III, papaina, bromelaina, pektynaza, ekstrakt z papai, ekstrakt z kopru włoskiego.


Skład


Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Środki na lepsze trawienie

    W tej kategorii znajdziesz produkty wspomagające trawienie. Dostępne w postaci tabletek, ziół, herbatek itp..

  • Enzymy

    Enzymy to katalizatory organiczne wytwarzane przez komórki, charakteryzujące się specyficznością działania. Oznacza to, że dany enzym jest w stanie katalizować jeden typ reakcji i oddziałuje na konkretną substancję (substrat). Reakcje enzymatczne przebiegają następująco: enzym łączy się z substratem, następnie substrat zmienia się w produkt i ostatecznie następuje odłączenie enzymu od powstałego substratu. W preparatach aptecznych możemy znaleźć enzymy trawienne (lipazę, laktazę, proteazę, celulazę i inne), które usprawniają funkcjonowanie układu pokarmowego i łagodzą uczucie ciężkości po posiłku (np. Enzyvit, Verdin Enzymix). Osoby z nietolerancją pokarmową polegającą na nieprawidłowym trawieniu mleka cierpią na niedobór enzymu laktazy. Suplementy diety zawierające laktazę poprawiają trawienie laktozy, łagodzą dyskomfort po spożyciu mleka (np. Lactocontrol). U osób ze spadkiem apetytu można zastosować preparat zawierający enzym pepsynę, który zwiększy łaknienie i ureguluje pH soku żołądkowego. Natomiast kombinacja enzymów proteolitycznych – bromeliny i papainy jest wskazana dla osób po przybytych urazach różnego pochodzenia (np.. Urazym).


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.