BIOXET Krem d/ciala .zmniej. porost wł. interakcje ulotka   140 ml

Brak informacji o dostępności produktu

 

BIOXET Krem d/ciala .zmniej. porost wł. 140 ml

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: ALBERT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zapytaj farmaceutę

Masz pytania dotyczące dawkowania BIOXET Krem d/ciala .zmniej. porost wł.?
Teraz możesz je zadać farmaceucie!


Opis produktu BIOXET Krem d/ciala .zmniej. porost wł.

Kiedy stosujemy BIOXET Krem d/ciala .zmniej. porost wł.?

Trwałe rozwiązanie problemu niechcianego owłosienia. Naturalny preparat na bazie ziół skutecznie redukujący porost włosów na ciele.

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Produkty do ciała

    W tej kategorii znajdziesz produkty upiekszające ciało, preparaty do pielęgnacji skóry atopowej i skłonnej do alergii oraz urazów, redukujące blizny, stosowane w nadmiernej potliwości, do pielęgnacji okolic intymnych, do depilacji, do masażu, do opalania, do pielęgnacji biustu, do skóry naczynkowej, do skóry po terapii onkologicznej, do skóry skłonnej do nadmiernego łuszczenia i rogowacenia, do pielęgnacji skóry trądzikowej, dla kobiet ciężarnych, do skóry twarzy, normalnej i mieszanej, suchej i wrażliwej, skłonnej do podrażnień, do pielęgnacji zmęczonych i opuchniętych nóg, do pielęgnacji skóry cukrzyków, przeciwzmarszczkowe, ujędrniajace, nawadniajace, wzmacniające, wyszczuplające, przeciw rozstępom, antycelulitowe, do kąpieli. Dostępne w postaci kremów, żeli, balsamów, olejków itp.


Może Cię również zainteresować:


Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o identyfikatorach BLOZ produktów są dostępne adresem www.blozinfo.osoz.pl.