Artrozin interakcje ulotka saszetka  30 sasz.

Dostępny w mniej niż połowie aptek

 

Artrozin saszetka | 30 sasz.


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: SOLINEA SP. Z O.O.


Opis produktu Artrozin

Artrozin - działanie

Artrozin to preparat uzupełniający dietę w składniki takie jak siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny oraz witamina C.

Glukozamina i chondroityna to aminocukry endogenne wykazujące synergistyczne działanie. W postaci siarczanów cechują się bardzo wysoką biodostępnością. Są to składniki strukturalne tkanki chrzęstnej, wchodzące w skład chrząstki stawowej, więzadeł i mazi stawowej. Glukozamina i chondoritynapobudzają syntezę proteoglikanów – substancji budulcowych chrząstki stawowej i kości. Glukozamina i chondroityna uczestniczą w wytwarzaniu mazi stawowej. Odpowiednia ilość mazi stawowej zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu kostno-stawowego.

Korzystne działanie kompleksu glukozaminychondroityny potwierdzają badania naukowe.

Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i kości.


Jaki jest skład Artrozin?

Składniki:

sacharoza; siarczan glukozaminy (siarczan glukozaminy 2 KCl) (ze skorupiaków), siarczan chondroityny, witamina C (kwas L-askorbinowy), aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja słodząca: sukraloza, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.


Jakie są przeciwwskazania do stosowania Artrozin?

Przeciwwskazania:

Uczulenie na skorupiaki lub nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych. Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych w trakcie przyjmowania preparatu, należy niezwłocznie przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem.


Artrozin zalecane spożycie

Sposób użycia:

1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki rozpuścić w 0,5 – 1 szklanki wody. Mieszać dokładnie do rozpuszczenia preparatu. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Przyjmować w trakcie lub bezpośrednio po posiłku. Powstała zawiesina jest naturalną cechą produktu.


Przyjmowanie Artrozin w czasie ciąży

Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.


Skład


Interakcje Artrozin z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje Artrozin z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Preparaty wzmacniające kości, mięśnie i stawy
  • Suplementy na zdrowe kości i stawy

Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.