Allergoff Oliwka do kąpieli leczniczych barierowa interakcje ulotka   200 ml

Trudno dostępny w aptekach

 

Allergoff Oliwka do kąpieli leczniczych barierowa 200 ml


Dowiedz się więcej

Rodzaj: wyrób medyczny

Podmiot odpowiedzialny: ICB PHARMA SP.J.


Opis produktu Allergoff Oliwka do kąpieli leczniczych barierowa

Kiedy stosujemy Allergoff Oliwka do kąpieli leczniczych barierowa?

Zalecana jest jako uzupełnienie zasadniczej terapii atopowego zapalenia skóry (AZS), a także w celu łagodzenia objawów innych dermatoz, takich jak łuszczyca i łojotokowe zapalenie skóry oraz w przypadkach skóry bardzo suchej i wrażliwej.Zawiera w swoim składzie naturalne oleje roślinne (olej sojowy, olej z ogórecznika, olej lniany, kompleks olejów OMEGA PLUS), bogate w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) silnie zmiękczające naskórek oraz wzmacniające lipidową barierę ochronną skóry.

Allergoff Oliwka do kąpieli leczniczych barierowa - działanie

Wyrób bogaty jest w składniki, które nawilżają, natłuszczają oraz zmiękczają skórę, tworząc na jej powierzchni barierę ochronną łagodzącą objawy związane z przebiegiem dermatoz różnego pochodzenia takie jak: świąd, pieczenie i ogólny dyskomfort.

Allergoff® Atopy - Barierowa oliwka do kąpieli leczniczych może być stosowana jako dodatek do kąpieli lub aplikowany bezpośrednio na skórę. Może być stosowana do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry dzieci już od 1-go miesiąca życia. 

Składniki wyrobu:

DEFENSIL® - PLUS
Chroni uszkodzoną barierę skórną, łagodzi uczucie podrażnienia, suchości i świądu skóry.Olejowy kompleks OMEGA PLUSWspomaga odbudowę naturalnego płaszcza ochronnego skóry.OLEJ Z OGÓRECZNIKABogaty w kwasy-linolenowy, silnie zmiękcza i natłuszcza skórę.OLEJ LNIANYŹródło licznych nienasyconych kwasów tłuszczowych, uszczelnia barierę skórną.


Allergoff Oliwka do kąpieli leczniczych barierowa - stosowanie

Do wypełnionej wodą wanny dodać odpowiednią ilość oliwki do uzyskania mlecznego zabarwienia wody. Kąpiel powinna trwać kilkanaście minut. (należy unikać kąpieli w gorącej wodzie.)Po kąpieli skórę należy delikatnie osuszyć ręcznikiem – przykładając ręcznik, nie pocierając.

Po kąpieli zalecane jest dodatkowe zastosowanie Allergoff® Atopy - Powlekająco barierowego kremu do ciała


Interakcje Allergoff Oliwka do kąpieli leczniczych barierowa z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje Allergoff Oliwka do kąpieli leczniczych barierowa z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania Allergoff Oliwka do kąpieli leczniczych barierowa


Grupy

  • Produkty do ciała

Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.