Revibel interakcje ulotka saszetka  30 sasz.

Trudno dostępny w aptekach

 

Revibel saszetka | 30 sasz.


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: SOLINEA SP. Z O.O.


Opis produktu Revibel

Kiedy stosujemy Revibel?

REVIBEL to suplement diety zawierający skoncentrowany zestaw składników aktywnych, witamin oraz mikroelementów opracowany dla osób chcących zadbać o dobrą kondycję włosów, skóry i paznokci.

Revibel - działanie

REVIBEL zawiera dużą ilość hydrolizowanego kolagenu rybiego, który rozkładany jest w układzie pokarmowym do aminokwasów, dipeptydów i tripeptydów, co ułatwia ich wchłanianie w organizmie. Aminokwasy dostarczane z pożywieniem stanowią substrat do produkcji kolagenu w fibroblastach skóry. Aminokwasy siarkowe (L-cysteina i L-metionina) są kluczowym składnikiem keratyny (głównego budulca włosów).
W skład preparatu wchodzą zarówno witaminy pomagające zachować zdrową skórę, takie jak witamina A, ryboflawina (witamina B2), niacyna (witamina B3) i biotyna, jak również mikroelementy wpływające na kondycję włosów i paznokci (cynk, selen). Witaminy E i C zawarte w REVIBEL wspomagają ochronę komórek (w tym komórek skóry) przed stresem oksydacyjnym (stres oksydacyjny przyczynia się do powstawania reaktywnych form tlenu, między innymi wolnych rodników, które mogą powodować uszkodzenia DNA, lipidów oraz białek).

Jaki jest skład Revibel?

Hydrolizat kolagenu rybiego; kwas L-askorbinowy (witamina C); chlorowodorek L-cysteiny (L-cysteina); L-metionina; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; naturalny aromat pomarańczowy; glukonian cynku (cynk); kwas hialuronowy; octan DL-alfa-tokoferylu (witamina E); substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; substancja słodząca: sukraloza; amid kwasu nikotynowego (niacyna, witamina B3); koncentrat buraka czerwonego; naturalny aromat limetkowy z innymi naturalnymi aromatami; L-selenometionina (selen); barwnik: karoteny; octan retinylu (witamina A); ryboflawina (witamina B2); D-biotyna (biotyna).

Revibel zalecane spożycie

1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki należy rozpuścić w 200 ml letniej wody.

Po rozpuszczeniu zawartości saszetki na powierzchni płynu może pojawić się osad, który nie stanowi wady jakościowej produktu. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu, najlepiej przed posiłkiem.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Revibel – jakie środki ostrożności należy zachować?

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Należy pamiętać, że istotne znaczenie mają zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy spożywać po upływie daty minimalnej trwałości. Suplement diety REVIBEL zawiera substancję słodzącą. Nie stosować u dzieci.

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych w trakcie przyjmowania preparatu, należy niezwłocznie przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem.

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze 15-25°C. Chronić przed światłem i bezpośrednim działaniem słońca. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Skład


Interakcje Revibel z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje Revibel z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Suplementy poprawiające urodę
  • Kolagen na stawy
  • Witamina B
  • Włosy, skóra, paznokcie
  • Aminokwasy

Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.