Czy globulki Oekolp forte mogły wywołać wysypkę?
od dwóch tygodni stosuje globulki oekolp 1 na tydzien tak mam zapisane. Zauważyłam straszne swedzenie nog,dzis mam dodatkowo mega wysypke(wczoraj wziełam globulkę)i tak właśnie sobie skojaczylam czy to moze byc po tym leku
Dotyczy ulotki Oekolp forte
Kobieta, 43 lata
może być uczulenie
0

