Nalot na języku i nieprzyjemny zapach z ust - gdzie szukać pomocy?
Dzień dobry, mam 26 lat i od jakiegoś czasu walczę z nieprzyjemnym zapachem z ust, który jest spowodowany nalotem na języku. Nie wiem natomiast czym jest spowodowany ten nalot. Codziennie rano czyszczę język specjalnym czyścikiem, ale po kilku godzinach i po każdym posiłku, czy nawet wypiciu wody nieprzyjemny zapach wraca. Mam wrażenie, że im cześciej używam czyścika, tym więcej jest nalotu z czasem. Zęby mam zdrowe. Chciałabym w końcu się pozbyć tego. Może jakieś badania? Nie wiem do kogo miałabym iść. Dziękuję
Kobieta, 26 lat
może to refluks?
0

