Czy istnieje ryzyko, że jestem w ciąży?

Okres spóźnia mi się 10 dni zrobiłam 5 testów wszystkie wyszły negatywne. Czy jest prawdopodobieństwo że jestem w ciąży?


Odpowiedzi farmaceutów

możez robić sobie Pani wynik z krwi betahcg jesli nie będzie miesiaczki w dalszym ciagu jesli nie wyjdzie trzeba udac sie do ginekologa

2023-02-09

Awatar

tech.farm Magdalena Wilary

z apteki w Golubiu-Dobrzyniu

 1

Przyczyny spóźniającego się okresu mogą być różne, np. stres. Tak więc trzeba rozważyć również inne przyczyny. Zalecam wizytę u ginegologa. Pozdrawiam

2023-02-09

Awatar

Farmaceuta

z apteki w Osięcinach

 0


Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie