AwatarPrzyjaciel Pacjenta 2020

mgr farm. Andrzej Sławiński

 1801  637

Farmaceuta z apteki w Śremie


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Informacje

Mam niespełna 20-letni staż pracy w aptekach. Interesuję się telekomunikacją, bankowością, elektroniką. Poza tym śledzę nowinki z mojej branży i staram się być na bieżąco z różnymi zawiłościami farmaceutycznymi.


Nagrody farmaceuty


Odpowiedzi na pytania pacjentów

Dzień dobry .Stwierdzono u mnie Morfea -Twardzinę ograniczoną .Czytałam tab. Potaba 500mg .Dostępne tylko zagranicą .Proszę o wiadomość jak wygląda kuracja tym lekiem .A może jest dostępny w Polsce.

Dotyczy ulotki Potaba

Kobieta, 62 lata

Terapię tym lekiem musi monitorować doświadczony lekarz specjalista.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam mam problemy z krwią mam braki krwinek i nie wiem co mam z tym zrobić. Jestem po kilku tranfuzjach nie mam ubezpieczenia zdrowotnego.prosze o pomoc

Kobieta, 2 lata

Stan Pani organizmu i przyczynę opisanych zaburzeń musi monitorować lekarz.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Dzień dobry, Bibloc, acard i tamispras, czy można stosować razem? Przyjmuję również lipiforme plus i magnezin. Jak najkorzystniej rozplanować przyjmowanie tych leków w ciągu dnia? Czy w sporadycznych dolegliwościach bólowych można stosować razem z powyższymi lekami Apap Extra? Pzdr

Mężczyzna, 55 lat

Można te leki stosować.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

1. Czy Trulicity osłabia czy wzmacnia działanie przeciwzakrzepowe Warfinu? I ciekawe, że wg waszej strony podobny lek (Ozempic) nie wykazuje interakcji z Warfinem... 2. Wg waszej strony istnieje mocna interakcja między Warfinem a Miluritem. Biorę dziennie połowę pastylki Warfinu 3 mg (czyli 1,5 mg). Jak mam dalej obniżyć tę dawkę? Brać co drugi dzień? Inna dostępna pastylka Warfinu ma aż 5 mg! Co można począć w takiej patowej sytuacji???

Dotyczy ulotki Trulicity

Mężczyzna, 67 lat

Bezwzględnie powinien Pan skonsultować się z lekarzem i ściśle monitorować wskaźnik protrombinowy.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi