Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Awatar

mgr farm. Andrzej Sławiński

 1107  426

Farmaceuta z apteki w Wrześni


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Informacje

Mam niespełna 20-letni staż pracy w aptekach. Interesuję się telekomunikacją, bankowością, elektroniką. Poza tym śledzę nowinki z mojej branży i staram się być na bieżąco z różnymi zawiłościami farmaceutycznymi.


Odpowiedzi na pytania pacjentów

Witam serdecznie mam pytanie zakupiłam przez internet DETONIC 50g zawiera buteleczka proszku niby to lek na nadciśnienie i oczyszczenie 3 opakowania zapłaciłam ponad 400 złotych zadzwonili do mnie po zamówieniu opowiedziałam jakie mam choroby nadciśnienie tętnicze pochp niedoczynność tarczycy przepuklinę przełyku oraz zapalenie żołądka proszę mi napisać czy to jest bezpieczny lek aby go stosować dalej bo gdy zaczęłam stosować to się po kilku dniach zle poczułam i przestałam stosować też siostra która ma też te same choroby zamówiła sobie lek na oczyszczenie organizmu z robaków niby tak zwany lek Germitox 30 tabletek czy ma brać ona jeszcze nie zaczęła brać bardzo proszę o odpowiedz .Pozdrawiam i dziękuję

Kobieta, 67 lat

Preparaty kupowane poza aptekami z założenia nie są najczęściej bezpieczne. Nie znany jest ich prawdziwy skład.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Czy dostanę w waszej aptece meridie lub zalixe

Kobieta, 45 lat

leki te zostały wycofane z obrotu w Polsce.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi