Hydrofem interakcje ulotka tabletki  30 tabl.

Trudno dostępny w aptekach

 

Hydrofem tabletki | 30 tabl.


Dowiedz się więcej

Rodzaj: suplement diety

Podmiot odpowiedzialny: ALG PHARMA POLAND SP. Z O.O. SP.K.


Opis produktu Hydrofem

Kiedy stosujemy Hydrofem?

Przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Hydrofem - działanie

Hydrofem to suplement diety zawierający naturalne składniki wspomagające eliminację wody z organizmu oraz detoksykację. Produkt został tak skomponowany, aby wspomagać proces usuwania wody oraz proces redukcji i kontroli masy ciała jak również zwalczania cellulitu.

  • Pokrzywa wspomaga eliminację wody z organizmu i metabolizm tłuszczów. 
  • Zielona herbata ma właściwości antyoksydacyjne przez co chroni organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Dodatkowo wpływa na usuwanie nadmiaru wody z organizmu.
  • Opuncja figowa wspomaga metabolizm tłuszczów i kontrolę wagi. Ogranicza apetyt.
  • Wyciąg z nasion winogron pomaga redukować cellulit i wspomaga odchudzanie. Wspiera kontrolę masy ciała i pomaga modelować sylwetkę.
  • Mniszek lekarski i wyciąg z ziela nawłoci wspomagają usuwanie nadmiaru wody z organizmu i wspierają naturalną detoksykację organizmu.

Jaki jest skład Hydrofem?

Składniki: substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; ekstrakt z ziela pokrzywy zwyczajnej; ekstrakt z liści zielonej herbaty; ekstrakt z opuncji figowej; ekstrakt z nasion winogron; ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego; ekstrakt z ziela nawłoci; substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu; substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza; substancja wypełniająca – polidekstroza; barwnik – dwutlenek tytanu; substancja glazurująca – glikol polietynowy; substancja przeciwzbrylająca – talk.

Składniki1 tabletka
ekstrakt z ziela pokrzywy zwyczajnej150 mg
ekstrakt z liści zielonej herbaty100 mg
ekstrakt z opuncji figowej (Opuntia ficus indica Mill.)100 mg
ekstrakt z nasion winogron80 mg
ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego70 mg
ekstrakt z ziela nawłoci30 mg

*RWS – Referencyjna Wartość SpożyciaHydrofem – jakie środki ostrożności należy zachować?

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Osoby cierpiące na schorzenia nerek lub stosujące leki moczopędne, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowanie produktu powinny skonsultować się z lekarzem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.Skład


Interakcje Hydrofem z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje Hydrofem z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego suplementu diety należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Grupy

  • Oczyszczanie organizmu
  • Odchudzanie

Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.