Trudno dostępny w aptekach

 

DERMENA LASH Odżywka stymulująca odrastanie rzęs i brwi 10 ml


Dowiedz się więcej

Rodzaj: kosmetyk

Podmiot odpowiedzialny: PHARMENA S.A.


Opis produktu DERMENA LASH Odżywka stymulująca odrastanie rzęs i brwi

Kiedy stosujemy DERMENA LASH Odżywka stymulująca odrastanie rzęs i brwi?

1. Nadmierne wypadanie rzęs i brwi

2. Przerzedzenie rzęs i brwi

3. Osłabione, cienkie i delikatne rzęsy i brwi

4. Zniszczone i wymagające regeneracji rzęsy i brwi

Produkt polecany również po zakończonej chemioterapii.

DERMENA LASH Odżywka stymulująca odrastanie rzęs i brwi - działanie

- stymuluje odrastanie rzęs i brwi

- wzmacnia i regeneruje rzęsy i brwi

Odżywka do rzęs i brwi dermena® lash to innowacyjny, chroniony prawem patentowym preparat, przeznaczony dla osób posiadających słabe, zniszczone i nadmiernie wypadające rzęsy i brwi.

Odżywka do rzęs i brwi dermena® lash, dzięki zastosowaniu opatentowanej substancji czynnej pochodzenia witaminowego, skutecznie hamuje wypadanie rzęs/brwi oraz stymuluje proces ich odrastania. Wydłuża fazę wzrostu włosa i poprawia odżywienie mieszka włosowego.  Dodatek biotinylu-GHK, naturalnego tripeptydu, wpływa na strukturę wlosa i jego zakotwiczenie. Odżywka wyraźnie wzmacnia rzęsy i brwi, sprawia że stają się dłuższe i zagęszczają się. Zawarte w preparacie składniki odżywcze i pielęgnujące poprawiają kondycję włosa i przywracają mu zdrowy wygląd. Kreatyna regeneruje i odżywia rzęsy/brwi, zwiększając ich sprężystość i elastyczność. Chroni je przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Prowitamina B5 i polisacharydy odbudowują strukturę rzęs/brwi, zapewniając im większą wytrzymałość oraz nadając im gładkość i naturalny połysk. Gliceryna utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia. Odżywka dermena® lash chroni delikatną skórę oczu przed powstawaniem podrażnień. Dzięki temu polecana jest osobom o oczach wrażliwych i noszącym szkła kontaktowe. Lekka, żelowa konsystencja powoduje szybkie wchłanianie preparatu. Odżywka nie skleja i nie obciąża rzęs/brwi. Zastosowany aplikator w postaci pędzelka umożliwia precyzyjne nałożenie preparatu oraz zapewnia łatwość użycia.

Produkt przebadany dermatologicznie i oftalmologicznie.


Jaki jest skład DERMENA LASH Odżywka stymulująca odrastanie rzęs i brwi?

Substancja czynna: chlorek 1-metylonikotynamidu stanowiący metabolit nikotynamidu (witaminy PP), substancja chroniona prawem patentowym

Chlorek 1-metylonikotynamidu poprawia mikrokrążenie skóry i wzmacnia mieszek włosowy. Wpływa na jego odżywienie, wydłużając cykl życia włosa w fazie anagenu i stymulując odrastanie włosów. Jest substancją o potwierdzonym w badaniach aplikacyjnych działaniu chroniącym przed powstaniem podrażnień (Pol. J. Pharmacol., 2003, 55, 109). Utrzymuje skórę w dobrej kondycji. Chlorek 1-metylonikotynamidu jest substancją pochodzenia witaminowego i nie powoduje podrażnień skóry.


Jakie są przeciwwskazania do stosowania DERMENA LASH Odżywka stymulująca odrastanie rzęs i brwi?

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.


DERMENA LASH Odżywka stymulująca odrastanie rzęs i brwi - stosowanie

Najlepsze efekty osiąga się stosując odżywkę dermena® lash raz dziennie – wieczorem. Stosować preparat po dokładnym umyciu/demakijażu okolic oczu, na czystą i suchą skórę. Niewielką ilość  preparatu nanieść jednym pociągnięciem aplikatora na skórę powiek u nasady rzęs i/lub bezpośrednio na skórę brwi. Aplikacja preparatu na brzeg powieki u nasady rzęs zapewnia dotarcie substancji czynnej do mieszków włosowych i wpływa na skuteczność działania preparatu. Nie spłukiwać. W przypadku dostania się produktu do oczu przemyć je wodą.

Produkt może być stosowany w sposób ciągły. Polecany osobom o oczach wrażliwych i noszącym soczewki kontaktowe. Przed użyciem należy zdjąć szkła kontaktowe.

Uzupełnieniem kuracji jest mascara dermena®lash w formie czarnego tuszu, który wzmacnia, pogrubia i wydłuża rzęsy.


Interakcje DERMENA LASH Odżywka stymulująca odrastanie rzęs i brwi z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.


Interakcje DERMENA LASH Odżywka stymulująca odrastanie rzęs i brwi z żywnością

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego kosmetyku należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.


Inne opakowania DERMENA LASH Odżywka stymulująca odrastanie rzęs i brwi


Grupy

  • Produkty kosmetyczne pod oczy i na powieki

Dodatkowe informacje

Wybierz interesujące Cię informacje:

Informacje o kodach BLOZ oraz możliwości współpracy z BLOZ dostępne są pod adresem BLOZ.pharmind.pl.