Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Więcej miejscowości

Apteki w Blachowni

W chwili obecnej nie ma otwartych aptek w wybranej miejscowości.*

W bazie naszego serwisu znajduje się 6 aptek w mieście Blachownia.  W bazie wyszukiwarki KtoMaLek.pl nie odnotowaliśmy aptek całodobowych z miasta Blachownia.  Pora, o której otwiera się pierwsza apteka w mieście Blachownia to 07:00. O 21:00 kończy dyżur ostatnia z aptek. Na naszej stronie internetowej znajdziecie pełną listę aptek z miejscowości Blachownia. Zlokalizuj otwartą aptekę w najbliższej okolicy i zarezerwuj poszukiwany lek. Blachownia apteki internetowe. Blachownia apteki całodobowe. Blachownia dyżury aptek. Blachownia apteki dyżurne.

Apteki są posortowane po odległości do centrum miasta.

Godziny otwarcia aptek w Blachowni

* według danych udostępnionych przez apteki


Od początku 2019 r. każda apteka w Blachowni została zobligowana do realizowania elektronicznej recepty. Klasyczna recepta funkcjonuje równolegle z cyfrowym odpowiednikiem, jednakże będzie w w najbliższych latach wyparta niemal kompletnie. Z pomocą e-Recepty pacjenci w głównej mierze oszczędzają czas, gdyż nie za każdym razem potrzebna jest wizyta w placówce medycznej. To jednakowoż nie wszystkie zalety, które wiążą się z wprowadzeniem elektronicznej recepty. Elektroniczna recepta pozwala na zakupienie leków w wielu aptekach. 


Nie znalazłeś apteki na liście?

Nie znalazłeś apteki na liście? Kliknij przycisk „Dodaj aptekę” i skontaktuj się z nami, by to zmienić.

Apteki w województwie śląskim