Awatar

mgr farm Agnieszka Dyl

 267  212

Farmaceuta z apteki w Krakowie


Informacje


Odpowiedzi na pytania pacjentów

Witam, pojawiła się opryszczka na moich ustach, która jest nabrzmiala, opuchnieta, czym mogę się tego pozbyć jak najszybciej?

Kobieta, 24 lata

Urgo na opryszczkę i równocześnie Groprinosine 3 x 2 tabletki

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

CZy podczas azktroleku mogę wypić piwo

Dotyczy ulotki AzitroLEK 500

Kobieta, 21 lat

Nie wydaje mi się, aby osoba przyjmująca antybiotyk, skoro jest chora i osłabiona, chciałaby napić się piwa. Bo w takim wypadku przyjmowanie antybiotyku jest bezsensowne.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam gdzie mogę dostać suplement diety o nazwie femifertil. Czy w Polsce jest dostępny? A jak nie to może za granicą? Bardzo go potrzebuje

Kobieta, 29 lat

Polecam oryginalny, sprawdzony i bezpieczny produkt dostępny w obrocie aptecznym: Profertil female. Femifertil dostępny był wyłacznie w sprzedaży poza oficjalnym obrotem aptecznym za pośrednictwem strony internetowej producenta.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam. Lekarz przepisał mi taką kombinację leków. Pregabalina 2 razy 75, Mirtor 15 jeden raz wieczorem, Coaxil rano i popoludniu. Lorafen doraźnie. Dodam że zażywam jeszcze Isoptin sr120 przepisany przez kardiologa. W interakcjach miedzy lekami w zasadzie miedzy wszystkimi które przyjmuje doszło do interakcji. Czy Państwa zdaniem taka kombinacja jest bardzo niebezpieczna? Najbardziej obawiam się o serce czyli puls a takze o cisnienie. Prosze o opinię

Mężczyzna, 42 lata

Wymienione leki mogą powodować zawroty głowy, trudności w koncentracji, senność, nasilać działanie depresyjne OUN. Isoptin i Mirtor: wzrost stężenia mirtazapiny ( Mirtor) we krwi , a to może powodować wzrost działań niepożądanych. Dodatkowo może pojawić się większy spadek ciśnienia od oczekiwanego w trakcie stosowania Lorafenu. Dlatego wymienione leki należy stosować wg ustalonego przez lekarza prowadzącego schematu, a jeżeli działania niepożądane występują mimo przestrzegania zaleceń, należy poinformować lekarza, który powinien zmienić leki.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi