Zapytaj farmaceutę

Wyślij pytanie

Kobieta


Witam. Jak mam stosować antybiotyk Amotaks u dziecka 5 lat. Dostała inhalacje od lekarza Mucosolvan nic nie przechodzi i lekarz dał jej ten antybiotyk jak by nie przeszło. Nie chciałabym jej tego podawać antybiotyki ale chyba muszę. Przez jaki czas trzeba brać antybiotyk bo lekarz nie napisał nic. ??? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Dotyczy ulotki Amotaks

Specjaliści udzielili 1 odpowiedzi

Najnowsza odpowiedź

W sprawie - ile zalecono ml zawiesiny jednorazowo , jeżeli lekarz zapomniał określić - proszę telefonicznie uzgodnić z lekarzem .

Witam. Czy mogę stosować lek Cirrus jeśli od 1,5 roku biorę Aciprex?

Specjaliści udzielili 5 odpowiedzi

Najlepiej oceniana odpowiedź

Witam.dorażnie tak.niedłużej niż tydzień

Moja córka 8lat ma antybiotyk 2*5ml Zinnat. clemastin na wieczor 5ml i inhalacje z nebbudu 0,25mg. Leki bierze 8 dzień. P,doktor kazała dzisiaj wziaśc ostatni raz antybiotyk, ale córka pokasłuje takim suchym kaszlem. Czy moge jej podawac np polfergan czy cos innego na suchy kaszel zeby w koncu jej to przeszlo?? Niestety nie przyjmuje dzisiaj nasza p doktor i nie mam kogo sie poradzić. Bardzo proszę o pomoc..

Specjaliści udzielili 5 odpowiedzi

Najlepiej oceniana odpowiedź

raczej nie cos ziolowego dexa pico sir stodal drosetux

Poszukuję leku o nazwie Amiksin

Specjaliści udzielili 1 odpowiedzi

Najlepiej oceniana odpowiedź

Witam serdecznie Bardzo mi przykro, ale na chwile obecną żadna z aptek w naszym serwisie nie zadeklarowała posiadania leku o nazwi... Pokaż całą odpowiedź

Wzięłam przed chwilą po raz pierwszy lek Trazodone. Od lekarza powiedziane, aby wziąć 1/4 tabletki (trazodone 100mg) godzinę przed pójściem spać. Mam od lekarza również przepisane od dwóch tygodni Medikinet (którego nie biorę już dwa dni, bo zmieniam lek na inny) oraz witaminę D3, Omega-3 oraz Bilobil (120mg), które mialam brać rano. Dzisiaj rano zapomniałam przyjąć tych suplementow więc wzięłam je dosłownie chwilę temu, przed Trazodonem. Dopiero teraz przeczytałam na ulotce Trazodonu, że nie można mieszać obu tych substancji (trazodonu i ginkgo biloba). Co mam zrobić w tej sytuacji?!!!?? Proszę o pomoc, nie mam pojęcia co mam teraz robić!

Dotyczy ulotki Bilobil Intense

Specjaliści udzielili 1 odpowiedzi

Najlepiej oceniana odpowiedź

Proszę nie panikować, najpewniej nic się nie stanie, a ostatecznie w przypadku nagłego gorszego samopoczucia proszę o kontakt z lekarzem

czy dosane histigen 8 bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Specjaliści udzielili 1 odpowiedzi

Najnowsza odpowiedź

Tak .

Czy jest dostępny Nebu-dose plus?

Specjaliści udzielili 1 odpowiedzi

Najnowsza odpowiedź

Dzień dobry, apteki w Polsce, które zadeklarowały posiadanie NEBU-dose PLUS 30 amp. po 5 ml znajdują się pod tym linkiem: ... Pokaż całą odpowiedź

Witam, czy karmiąc piersią można stosować plastry przeciwbólowe na kręgosłup/Plecy, jeśli tak to jakie ? Dzieci ma 7 miesięcy.

Specjaliści udzielili 5 odpowiedzi

Najlepiej oceniana odpowiedź

mozna jak najbardziej, działaja miejscowo

Szczepionka tydap gdzie kupię?

Specjaliści udzielili 1 odpowiedzi

Najnowsza odpowiedź

Witam serdecznie Bardzo mi przykro, ale na chwile obecną żadna z aptek w naszym serwisie nie zadeklarowała posiadania produktu Tda... Pokaż całą odpowiedź

clexane 40

Specjaliści udzielili 1 odpowiedzi

Najlepiej oceniana odpowiedź

MAMY

Dzień dobry, chciałabym zapytać czy przy covidzie i suchym duszacym kaszlu można brać thiocodin jeśli syrop Unituss nie działa? Czy thiocodin jest niezalecany przy covidzie? Jeśli nie, to co innego może się jeszcze sprawdzić jeśli kaszel nie ustępuje?

Dotyczy ulotki Thiocodin

Specjaliści udzielili 3 odpowiedzi

Najnowsza odpowiedź

Dzień dobry, Thiocodin będzie mało skuteczny przy Covidzie. Polecałabym dalej stosować Unituss oraz dołączyć inhalacje z soli fizj... Pokaż całą odpowiedź

Wczytywanie

Wczytywanie