Witam. Ze względu na silny ból głowy został mi podany Ketonal w zastrzyku. Na stałe bioreo adablix(19:30) salmex (20). Czy dziś mam przyjąć normalni czy zachować większy odstęp czasu? Czy Ketonal doraźnie wchodzi z tymi lekami w interakcje?
Specjaliści udzielili 1 odpowiedzi
Najnowsza odpowiedź
0Adablix (bilastyna) i Ketonal nie wykazują istotnej interakcji, Salmex (flutikazon + salmeterol) i Ketonal również brak bezpośredn... Pokaż całą odpowiedź
