Jaką maść zastosować na pieczenie, świąd i zaczerwienienie warg sromowych

Dzień dobry. Jaka maść jest na pieczenie świąd i zaczerwienienie warg sromowych mniejszych. Clotrimazolum nie pomaga. Iladiamed zel pomaga ale po jakims czasie znów wraca. Może być na receptę postaram się dziś skontaktować chociaż z internista.

Dotyczy ulotki Clotrimazolum GSK

Ręka podaje torbę z lekami

Zobacz, która apteka w Twoim mieście ma lek Clotrimazolum GSK.
Sprawdzaj dostępność leków w ponad 10 800 aptek w całej Polsce!


Odpowiedzi farmaceutów

Clotroimazol jest bardzo złym rozwiązaniem. Wszyscy znają ten preparat i sa przekonani że pomaga na wszystko. Najlepiej byłoby zrobić test, jaki rodzaj infekcji intymnej to jest. Jeżeli bakteryjny to np Infectvagin plus Trivagin. Jeżeli grzybiczy to preparaty dostępne bez recepty jak Gynazol krem czy Gynoxin globulki i uzupełnić to Lactovaginalem. Jeżeli jest to poważniejsza przypadłość lekarz przepisze dodatkowo np Pimafucort

2022-11-22

Awatar

Kraków, AL. KIJOWSKA 64

12 444 10 55

Dzisiaj czynna 08:00 - 21:00

 2

NagrodaNagrodaNagrodaNagrodaNagroda

pimafucort masc i macmiror globulki

2022-11-22

Awatar

mgr michał kwiek

z apteki w Lubczy

 0

Prosze umowic wizyte u ginekologa. Doraznie mozna zrobic nasiadówkę z naparu z kory dębowej i/ lub Tantum Rosa. Poza tematem - niestety wiekszosc infekcji jest z winy partnera (tzw.choroba brudnych rak i zlej higieny mezczyzn). Wielu młodych ludzi zapomina, że prezerwatywa chroni przed chorobami zakażnymi, a nie hormonalna terapia antykoncepcyjna.

2022-11-22

Awatar

mgr farm. PIOTR SUROWIAK

z apteki w Sochaczewie

 2

Nagroda

Wstecz

Wczytywanie