AwatarPrzyjaciel Pacjenta 2019

mgr farm. Adam Bratek

 607  549

Farmaceuta z apteki w Elblągu


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Informacje

Ten farmaceuta nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

To Twój profil? Zaloguj się na konto i napisz o sobie kilka zdań, aby pacjenci mogli cię lepiej poznać.


Nagrody farmaceuty


Odpowiedzi na pytania pacjentów

Dzień dobry, od dłuższego czasu bardzo często trzęsie mi się całe ciało, ale najbardziej ręce. Nie mam ochoty na jedzenie, nie mogę oddychać nawet jak tylko siedzę i nic nie robię, codziennie chce mi się płakać, robię dystans do ludzi, mam ciągle chłodne stopy, boli mnie głowa oraz brzuch. Czy może być to PTSD lub depresja? Mam powody myslec ze moze to byc PTSD ale nie jestem lekarzem.

Kobieta, 20 lat

Jeśli wymienione objawy utrzymują się kilka tygodni, proszę zwrócić się do lekarza. Wskazują one raczej na depresję, której często towarzyszą napady lękowe, w postaci np. trudności w oddychaniu. Być może konieczne będzie włączenie farmakoterapii.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnosnie szczepionki Vaxigrip tetra, u mnie w przychodni w Elblagu beda od poniedzialku bo chcem synka 9 lat zaszczepic i chodzi glownie o cene powiedzieli ze 70zl mam zaplacic, jakim cudem wzieli taka cene, skoro nie dawno kupywalam po 45 z groszami, czy przychodnia moze dac podwojona cene za ta szczepionke?

Dotyczy ulotki VaxigripTetra

Mężczyzna, 9 lat

Prawdopodobnie przychodnia policzyła sobie także za wykonanie usługi (podanie szczepionki), stąd taka cena końcowa :) Pozdrawiam.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

czy mogę podawać sulfarinol do nosa na zmianę z xylometazolinem? Katar ma zabarwienia żółte, nos jest zatkany.

Dotyczy ulotki Sulfarinol

Kobieta, 17 lat

Sam Sulfarinol w zupełności wyatarczy. Pozdrawiam.

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam. Mam receptę na theovent 300 na 10 opakowań. Czy jeśli znajdzie się lek w którejś aptece to ja muszę dany lek wykupić tylko i wyłącznie w danej aptece czy każde opakowanie mogę w różnych aptekach? Gdzie obecnie znajduje się lek w takiej ilości. To jest tzw.recepta roczna

Dotyczy ulotki Theovent 300

Mężczyzna, 72 lata

Jeden lek z jednej pozycji - jedna apteka

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi