Czy mogę jednocześnie stosować Trittico CR i Fromilid?

Witam. Biorę na noc od roku trittico cr 100. Dostałem od lekarza antybiotyk na kaszel fromilid 500. Czy mogę brać antybiotyk jak biorę trittico?

Dotyczy ulotki Trittico CR

Ręka podaje torbę z lekami

Zobacz, która apteka w Twoim mieście ma lek Trittico CR.
Sprawdzaj dostępność leków w ponad aptek w całej Polsce!


Odpowiedzi farmaceutów

nie ma takiej dawki trittico i interakcja moze zajść

2023-03-17

Awatar

aptekarz

z apteki w Lidzbarku

 0

a jak Pani mysli?

2023-03-17

Awatar

Farmaceuta Ewelina

z apteki w Lublinie

 0

Nie ma bezwzglednych przecwskazań.Jednak należy zachować środki ostrożności, poieważ Fromilid może nasilać działanie Tritico

2023-03-17

Awatar

mgr farm. Gabriela Matera

z apteki w Knurowie

 0

NagrodaNagroda

Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie