Apteka ogólno dostępna Żarki Letnisko S. C S Raczyńskiej. Złożyłem zamówienie. Mieszkam od tej apteki 40 kilometrów. Otrzymałem odmowę powód że rezerwacja została sprzedana osobie która złożyła to zamówienie...czyli mnie. Ogarnia ktoś ten system, czy farmaceuci robią sobie jaja z ludzi. Na 35 aptek do których się dodzwoniłem farmaceuci nie potrafią obsłużyć systemu ktomalek.pl w liczbie 5. Przy prawie 10 tysiącach aptek gratuluję.

Odpowiedzi farmaceutów

Bardziej adekwatne i więcej Pan zdziała kontaktując się z konkretną apteką, do której ma Pan zastrzeżenia, niż wylewanie żali na internetowym forum. Chyba, że zamiast załatwić sprawę, po prostu woli Pan bić pianę.

2020-09-17

Awatar

mgr farm. Marek Korzeniowski

z apteki w Raczkach

 1

Przykro mi, zachęcam do kontaktu telefonicznego z Apteką w sprawach związanych z zamówieniem leków

2020-09-17

Awatar

Farmaceuta

z apteki w Tarnowskich Górach

 0

Szanowny panie,System jest na tyle ubogi, że jedyny powód jaki możemy podać przy odmowie rezerwacji z "kto ma lek" to własnie "rezerwacja dla pacjenta, który złozył zamówienie". I prawda jest taka że najpierw obsługujem ludzi w kolejce, potem klientów przez telefon,a na rezerwacje z kto ma lek patrzymy na końcu. Radziłabym zadzwonic do apteki nasatepnym razem i poprosić o odłozenie leku na swoje nazwisko, podanie kodów r itp, gwarantuję większą skuteczność.

2020-09-17

Awatar

Farmaceuta

z apteki w Chorzowie

 0

Wstecz