Awatar

mgr farm. Marek Korzeniowski

 249  150

Farmaceuta z apteki w Raczkach


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Informacje

Ten farmaceuta nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

To Twój profil? Zaloguj się na konto i napisz o sobie kilka zdań, aby pacjenci mogli cię lepiej poznać.


Odpowiedzi na pytania pacjentów

Czy Bicardiol wchodzi w interrakcję z Servenon?

Dotyczy ulotki Servenon

Mężczyzna, 63 lata

Nie ma istotnych klinicznie interakcji między tymi dwoma lekami.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Dzień Dobry . Mam kłopot z erekcją ...a przy stosowaniu leku maxon przedwczesny wytrysk ... czy jest jakiś lek bez recepty który zaradziłby tej dolegliwości .. Z góry dziękuję

Są to nieco dwa przeciwstawne problemy. Natomiast jeśli chodzi o farmakologiczne podejście - stosowanie leku MaxOn pomoże wywołać erekcję, a ewentualne prezerwatywy ze środkiem znieczulajacym, aerozol z substancją znieczulającą - pozwoli przedłużyć stosunek. Proszę także rozważyć ewentualną diagnostykę problemów z erekcją. Czy jest to wynik wieku, współistnienia chorób czy też jest to raczej na tle psychicznym. Wówczas, lepszy efekt będzie miało zastosowanie chociażby psychoterapii.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Dzień dobry. Chciałabym zamówić lek Anticol. Dostępny jest ode mnie najbliższy 100km od mojego miejsca zamieszkania ,czy mogłabym prosić o informację,czy któraś z aptek z okolic Leoncina,Nowego Dworu Mazowieckiego podjęłaby się zamówienia tego leku ? W okolicy do 50km od wskazanych wyżej miejscowości .

Kobieta, 37 lat

W przypadku posiadania elektronicznej recepty - proszę o skontaktowanie się z apteką, która taki lek posiada i ewentualną możliwość dostarczenia Panu tego leku w formie wysyłkowej. Apteka nie ma prawnych możliwości wysyłkowej sprzedaży preparatów na receptę, ale być może personel pracujący w aptece, będzie Panu w stanie pomóc ;)

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam, czy przy zażywaniu polopiryny s można dodatkowo włączyć inny lek przeciwbólowy? Chodzi o silne bóle głowy

Mężczyzna, 43 lata

Można go połączyć ewentualnie z paracetamolem. Natomiasto jeśli chodzi o silne bóle głowy, można zrezygnować z polopiryny, i o ile nie ma Pan przeciwwskazań do przyjmowania kodeiny, spróbować preparat Solpadeine, Nurofen Plus lub Antidol. W innym przypadku, jeśli bóle głowy nie ustępują, proszę zgłosić się do lekarza i spróbować złapać przyczynę bólów głowy. Proszę nie lekceważyć problemu.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Jeśli zażywam doraźnie afobam 0.25 na noc(nie codziennie) to czy za dnia mogą pojawić się objawy odstawienia ?

Kobieta

Przy tak niskiej dawce i doraźnym przyjmowaniu nie powinny pojawić się objawy odstawienia. Być może to poprostu objaw niepożądany.

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi