Awatar

mgr farm. Marek Korzeniowski

 206  109

Farmaceuta z apteki w Raczkach


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Informacje

Ten farmaceuta nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

To Twój profil? Zaloguj się na konto i napisz o sobie kilka zdań, aby pacjenci mogli cię lepiej poznać.


Odpowiedzi na pytania pacjentów

jestem w ciąży. mój mąż przyjmuje inwentum 100mg, czy jest bezpieczne stosowanie tego leku i seks z wytryskiem bez zabezpieczenia ?

Kobieta, 28 lat

Tak, jest to bezpieczne.

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Dzień dobry. Mam problem z oddychaniem przez nos. Mam sporo dziurę w przegrodzie nosowej i kasami krew leci z nosa. Jeszcze do tego Zatoki przynosowe lub coś podobnego silnie boi głową i mam ropę mi wpływa do gardło i kasami się duszę. Gdzie można zgłosić do nfz i mi pomogli.

Mężczyzna, 26 lat

Proszę udać się do lekarza rodzinnego w pierwszej kolejności. Kolejno, lekarz rodzinny powinien skierować Pana do lekarza spec. laryngologii. Dalej, laryngolog powinien już Pana pokierować zgodnie ze stanem klinicznym.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Dzień dobry, chciałabym dowiedziec sie czy jednoczesne zazywanie polocardu 75 raz na dobe bedzie wykluczalo suplementowanie oleju z wiesiolka w kapsulkach

Kobieta, 30 lat

Nie zaleca się stosowania preparatów zawierających olej z wiesiołka oraz preparatów rozrzedzających krew.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Dzien dobry biore estazamol 2 ale sie budze w nocy zona bierze stilnox 5mg czy moge zamienic ibrac tez stilnox Serdecznie pozdrawiam

Mężczyzna, 70 lat

Samemu proszę nic nie zamieniać. To są preparaty psychtropowe o innym mechanizmie działania. Na własną rękę proszę nic nie zamieniać.

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Mam pytanie obawiam się o stosowanie razem leków. Przyjmuję: LOGESTwieczorem 22.00, Bioprazol 20 mg1 x rano, clatra 1 x rano, FLUCONAZOLE POLFARMEX 1x50 mg. O której godzinie najlepiej brać Fluconazole , dodam że mam grzybicę jamy ustnej i mam brać przez 7 dni. Proszę o podpowiedź

Kobieta, 46 lat

Preparat Fluconazole wówczas jest dobrze wziąć około południa. Jeśli Logest jest brany z uwagi na antykoncepcję, proszę przez okres przyjmowania Fluconazolu oraz do tygodnia po stosować dodatkową forme antykoncepcji (prezerwatywa).

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi