Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Więcej miejscowości

Apteki w Węglińcu

350 m APTEKA POD SŁOŃCEM

Węgliniec, Sikorskiego 40

75 771 20 51

492 m APTEKA NOVA

Węgliniec, Sikorskiego 38

75 724 34 79

Apteki w mieście Węgliniec, które znajdują się w naszej bazie, występują w liczbie 3.  Nie mamy informacji o aptekach całodobowych w mieście Węgliniec.  Godzina otwarcia pierwszej apteki w miejscowości Węgliniec to 08:00. O 18:00 zamykana jest ostatnia z aptek. Apteki w mieście Węgliniec znajdują się na liście powyżej. Znajdź otwartą aptekę w swojej okolicy i zarezerwuj lek. Węgliniec apteki internetowe. Węgliniec apteki całodobowe. Węgliniec dyżury aptek. Węgliniec apteki dyżurne.

Apteki są posortowane po odległości do centrum miasta.

Godziny otwarcia aptek w Węglińcu

* według danych udostępnionych przez apteki


Od stycznia 2019 wszystkie apteki w Węglińcu są zobligowane do obsługiwania e-recepty. Klasyczna recepta funkcjonuje równolegle z elektronicznym odpowiednikiem, chociaż zostanie w przyszłości zastąpiona całkowicie. Dzięki e-Recepcie pacjenci głównie oszczędzają czas, gdyż nie za każdym razem konieczna jest wizyta w placówce medycznej. To nie wszystkie zalety wynikające z wprowadzenia e-Recepty. Jeżeli w trakcie wizyty przepisanych zostanie kilka leków, każdy z leków będzie można kupić w innej aptece, co nie jest możliwe, jeśli korzystamy z klasycznej recepty. 


Nie znalazłeś apteki na liście?

Nie znalazłeś apteki na liście? Kliknij przycisk „Dodaj aptekę” i skontaktuj się z nami, by to zmienić.

Apteki w województwie dolnośląskim