Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Więcej miejscowości

Apteki w Jordanowie

W chwili obecnej nie ma otwartych aptek w wybranej miejscowości.*

W bazie naszego serwisu znajduje się 5 aptek w mieście Jordanów.  W bazie wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl nie odnotowaliśmy aptek całodobowych z miasta Jordanów.  Pora, o której otwiera się pierwsza apteka w mieście Jordanów to 07:30. O 21:30 kończy dyżur ostatnia z aptek. W naszym serwisie znajdziecie pełną listę aptek z miejscowości Jordanów. Odszukaj otwartą aptekę w najbliższej okolicy i zarezerwuj poszukiwany lek. Jordanów apteki internetowe. Jordanów apteki całodobowe. Jordanów dyżury aptek. Jordanów apteki dyżurne.

Apteki są posortowane po odległości do centrum miasta.

Godziny otwarcia aptek w Jordanowie

* według danych udostępnionych przez apteki


Od początku 2019 r. każda apteka w Jordanowie została zobligowana do obsługiwania elektronicznej recepty. Klasyczna recepta funkcjonuje równolegle z cyfrowym odpowiednikiem, jednakże będzie w w najbliższych latach wyparta niemal kompletnie. Z pomocą e-Recepty pacjenci głównie oszczędzają czas, gdyż nie za każdym razem wymagana jest wizyta w placówce medycznej. To jednakowoż nie wszystkie zalety, które wiążą się z wprowadzeniem elektronicznej recepty. Elektroniczna recepta pozwala na zakupienie leków w wielu aptekach. 


Nie znalazłeś apteki na liście?

Nie znalazłeś apteki na liście? Kliknij przycisk „Dodaj aptekę” i skontaktuj się z nami, by to zmienić.

Apteki w województwie małopolskim