Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Więcej miejscowości

Apteki w Janowie Lubelskim

1,3 km APTEKA SPOŁECZNA

Janów Lubelski, Liliowa 2

15 300 03 02

Apteki w mieście Janów Lubelski, które są obecne w naszej bazie, występują w liczbie 13.  Nie posiadamy informacji o aptekach całodobowych w mieście Janów Lubelski.  Pierwsza apteka otwiera się o 07:00, ostatnia apteka zamyka się o 22:00. Apteki w mieście Janów Lubelski znajdują się na liście powyżej. Wyszukaj czynną aptekę w swojej okolicy i zarezerwuj lek. Janów Lubelski apteki internetowe. Janów Lubelski apteki całodobowe. Janów Lubelski dyżury aptek. Janów Lubelski apteki dyżurne.

Apteki są posortowane po odległości do centrum miasta.

Godziny otwarcia aptek w Janowie Lubelskim

* według danych udostępnionych przez apteki


Apteki w Janowie Lubelskim realizują e-receptę. e-Recepta jest elektronicznym dokumentem stosowanym zamiast tradycyjnej recepty w postaci papierowej. Bardzo istotną korzyścią jest oszczędność czasu związana z możliwością otrzymania e-Recepty (np. na choroby przewlekłe) bez konieczności osobistej wizyty u lekarza. To nie wszystkie korzyści wynikające z wprowadzenia e-Recepty. Jeżeli w trakcie wizyty przepisanych zostanie kilka leków, każdy z leków będzie można otrzymać w innej aptece, co nie jest możliwe, gdy korzystamy z tradycyjnej recepty. 


Nie znalazłeś apteki na liście?

Nie znalazłeś apteki na liście? Kliknij przycisk „Dodaj aptekę” i skontaktuj się z nami, by to zmienić.