Witam mam pytanie czy controloc 40 przyjmowane raz dziennie na refluks przełyku żołądkowa można mieć zaburzenia snu oraz zmiana masy ciała jak długo można go przyjmować? Czy po dwóch opakowaniach można normalnie odstawić?


Odpowiedzi farmaceutów

Radziłabym kontakt z lekarzem - raczej odstawiać stopniowo - redukując dawki

2021-10-06

Awatar

dr n.farm. JOANNA MIKITA

z apteki w Białystoku

 1

lek mozna brac do smierci a odstawic zawsze mozna

2021-10-06

Awatar

tech farm

z apteki w Radominie

 0

Witam,raczej nie.controloc nie wpływa na zaburzenia snu oraz na zmianę masy ciała.Teraz jest tendencja do krótkowałego przyjmowania tego typu leków.Po dwóch opakowaniach też bym odstawiła

2021-10-06

Awatar

magister Marta Kędzierska

z apteki w Krakowie

 0


Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie