Witam. Jakie krople mogę zastosować, przy następujących objawach:obrzęk powiek, łzawienie, zaczerwienione oczy, zaklejone i zaropiałe oczy po nocy. Czy to zapalenie spojówek?


Odpowiedzi farmaceutów

Obawiam się, że żadne z kropli dostępnych bez recepty nie pomogą. Proszę skontaktować się z lekarzem (telefonicznie). Pozdrawiam

2020-03-30

Awatar

mgr farm. Barbara Kołodziejska

z apteki w Burzeninie

 1

NagrodaNagrodaNagrodaNagroda

Wszelkie porady oraz odpowiedzi na pytania są udzielane przez farmaceutów z należytą starannością i w oparciu o najlepszy stan zawodowej wiedzy, niemniej jednak z uwagi na ograniczony kontakt z pacjentem oraz możliwość podania przez pacjenta niekompletnych informacji, zastrzega się, iż uzyskane w ten sposób informacje nie mogą służyć ani być podstawą do samodzielnej zmiany sposobu diagnostyki i leczenia. Nie zastępują one również porady lekarskiej.

Wstecz

Wczytywanie