Awatar

Mgr farm Martyna Brzezińska

 192  299

Farmaceuta z apteki w Krakowie


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Informacje

Ten farmaceuta nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

To Twój profil? Zaloguj się na konto i napisz o sobie kilka zdań, aby pacjenci mogli cię lepiej poznać.


Odpowiedzi na pytania pacjentów

Dzień dobry, posiadam 2 różne leki na migrenę: almozen 12,5mg i sumamigren 100mg. Czy mogę jednego dnia zażyć almozen, a kolejnego sumamigren (kiedy almozen się skończy)? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Dotyczy ulotki Almozen

Kobieta, 27 lat

Dzień dobry, oba leki służą do przerywania napadów migreny. Można stosować je zamiennie, ale raczej nie jest zalecane stosowanie ich łączne. Pozdrawiam

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć czy po codziennym zażywaniu diazepamu przez okres ok. 2/3 tygodni mogę się od tego leku uzależnić. Przyjmuje go w dawkach 20/25 mg na dobę. Nie jestem pewien czy po stosowaniu tego leku przez tak krótki okres, mógłbym go odstawić od razu. Czy lepszym rozwiązaniem by było aby stopniowo redukować dawkę aż do zera mimo bardzo krótkiego okresu stosowania.

Mężczyzna, 19 lat

Dzień dobry, jest to możliwe. Lek należy zażywać według wskazań lekarza i jego odstawienie również należy z nim skonsultować. Nie mniej jednak powinno być ono stopniowe. Pozdrawiam :)

 0

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Czy Gynoxin Uno, Zenella i Telfexso można zażywać z Metotreksatem?

Kobieta, 34 lata

Dzień dobry, między produktami nie zachodzi interakcja, Pozdrawiam :)

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam, przez pewien czas przez moje nerwy parłam sama z siebie na pęcherz myśląc, ze za dużo wypiłam. Przez to myślałam, ze mam problem z pęcherzem i bralam tabletki ale przestalam. Ostatnio zaczelam brać urosept i w ogóle naciskalam sobie na pęcherz rękami, bo w ogóle nie czulam na niego parcia, tylko czulam nieprzyjemne uczucie na cewce moczowej i w tamtych okolicach. Urosept biorę od około czterech dni co mam zrobić?

Kobieta

Dzień dobry, proszę koniecznie udać się do lekarza pierwszego kontaktu, być może będzie konieczna konsultacja ze spacjalistą, ale o tym zadecyduje lekarz. Pozdrawiam

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam, czy lek Neosine Forte może osłabiać działanie antykoncepcji hormonalnej w postaci krążków Pola Ring?

Dotyczy ulotki Neosine Forte

Kobieta, 23 lata

Między lekami nie występuje interakcja

 1

Zobacz wszystkie odpowiedzi