AwatarPrzyjaciel Pacjenta 2020

magister farmacji Bartłomiej Łuczyński

 1894  5173

Farmaceuta z apteki w Bełchatowie


Czy chcesz wysłać pytanie do apteki,
w której pracuje ten farmacueta?


Informacje

Ten farmaceuta nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

To Twój profil? Zaloguj się na konto i napisz o sobie kilka zdań, aby pacjenci mogli cię lepiej poznać.


Nagrody farmaceuty


Odpowiedzi na pytania pacjentów

czy axobrex może powodować uczulenie -wysypka na piszcelach

Dotyczy ulotki AXOBREX

Mężczyzna, 70 lat

Tak, jak każdy preparat z tej grupy może powodować wysypkę.

 4

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Witam Zmieniłam tabletki Aidee 21 tabl. 0,03 mg etynloestradiolu+ 0,02 mg dienogestu na Mywy 24+4 tabl. 0,02 mg etynyloestradiolu+0,03 drospirenonu. Ostatnia tabletkę aidee wzięłam w niedziele a w poniedziałek juz Mywy bez robienia przerwy 7 dniowej aby zachować ciągłość antykoncepcji zgodnie z ulotką. . Natomiast w środe wystąpiło normalnie krwawienie tak jak zawsze w przerwie przy tabletkach aidee , jest zdecydowanie słabsze ale jest ? jestem zaniepokojona czemu tak eis stało skoro przerwy nie było, czy to minie ? Czy antykoncepcja jest teraz zachowana? Kiedy spodziewać się końca krwawienia.

Dotyczy ulotki Aidee

Kobieta, 20 lat

Powinna Pani w tej sytuacji zachować 7-dniową przerwę w braniu tabletek po wzięciu ostatniej tabletki Aidee (ciągłość antykoncepcyjna jest w tej sytuacji zachowana). Krwawienie zawsze wystąpi w tym okresie, ponieważ tak uregulowany jest Pani organizm. I to nie jest zależne od brania tabletek. Krwawienie powinno samoistnie ustąpić po kilku dniach, jeśli nie ustąpi bardzo proszę niezwłocznie skontaktować się ze swoim lekarzem ginekologiem.

 4

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Dzień dobry, cierpie na ból głowy wczoraj zażyłam jednorazowo neurotop z polecenia Pani doktor, a dzis otrzymalam recepte na lek amitriptylinum. Czy mogę zacząć zażywać amitriptylinum? Czy odczekać jeszcze jeden dzień aż neurotop całkowicie wydale z organizmu?

Dotyczy ulotki Neurotop retard 300

Kobieta, 30 lat

Moim zdaniem najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest odczekanie jeden dzień na pozbycie się z organizmu pierwszego leku, a dopiero wtedy zaczęcie zażywania kolejnego.

 4

Zobacz wszystkie odpowiedzi

Jaka jest nazwa szczepionki przeciw grypie

Mężczyzna, 82 lata

VaxiGrip Tetra i Influvac Tetra

 4

Zobacz wszystkie odpowiedzi