Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Więcej miejscowości

Apteki w Puszczykowie

382 m APTEKA ALCHEMIA

Puszczykowo, Kościelna 7

61 813 30 04

W bazie naszego serwisu znajduje się 4 aptek w mieście Puszczykowo.  W bazie wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl nie odnotowaliśmy aptek całodobowych z miasta Puszczykowo.  W naszym serwisie znajdziecie pełną listę aptek z miejscowości Puszczykowo. Odszukaj otwartą aptekę w najbliższej okolicy i zarezerwuj poszukiwany lek. Puszczykowo apteki internetowe. Puszczykowo apteki całodobowe. Puszczykowo dyżury aptek. Puszczykowo apteki dyżurne.

Apteki są posortowane po odległości do centrum miasta.

Godziny otwarcia aptek w Puszczykowie

* według danych udostępnionych przez apteki


Od początku 2019 r. każda apteka w Puszczykowie została zobligowana do honorowania elektronicznej recepty. Klasyczna recepta funkcjonuje równolegle z cyfrowym odpowiednikiem, chociaż będzie w w najbliższych latach wyparta niemal kompletnie. Z pomocą e-Recepty pacjenci przede wszystkim oszczędzają czas, gdyż nie za każdym razem wymagana jest wizyta w placówce medycznej. To jednakowoż nie wszystkie zalety, które wiążą się z wprowadzeniem elektronicznej recepty. Elektroniczna recepta pozwala na zakupienie leków w wielu aptekach. 


Nie znalazłeś apteki na liście?

Nie znalazłeś apteki na liście? Kliknij przycisk „Dodaj aptekę” i skontaktuj się z nami, by to zmienić.

Apteki w województwie wielkopolskim