Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Więcej miejscowości

Apteki w Pasymiu

W chwili obecnej nie ma otwartych aptek w wybranej miejscowości.*

W bazie wyszukiwarki KtoMaLek.pl znajduje się 2 aptek w mieście Pasym.  W bazie wyszukiwarki KtoMaLek.pl nie odnotowaliśmy aptek całodobowych z miasta Pasym.  Apteki w mieście Pasym rozpoczynają swój dyżur o zróżnicowanych godzinach. Pierwsza z nich jest czynna od 08:00. Ostatnia z aptek zamyka się o 17:00. Na naszej stronie internetowej znajdziecie pełną listę aptek z miejscowości Pasym. Zlokalizuj pracującą aptekę w najbliższej okolicy i zarezerwuj poszukiwany lek. Pasym apteki internetowe. Pasym apteki całodobowe. Pasym dyżury aptek. Pasym apteki dyżurne.

Apteki są posortowane po odległości do centrum miasta.

Godziny otwarcia aptek w Pasymiu

* według danych udostępnionych przez apteki


W Pasymiu apteki od stycznia 2019 r. wykonują elektroniczne recepty. Elektroniczna recepta to bezpieczniejsze rozwiązanie dla pacjentów, pracowników przychodni i pracowników aptek, które wyprze tradycyjne recepty. Elektroniczna recepta daje części pacjentów sposobność na zakupienie niezbędnych leków bez potrzeby odwiedzania gabinetu lekarskiego. To jednakowoż nie wszystkie benefity, które wiążą się z wprowadzeniem elektronicznej recepty. Elektroniczna recepta pozwala na zakupienie leków w wielu aptekach. 


Nie znalazłeś apteki na liście?

Nie znalazłeś apteki na liście? Kliknij przycisk „Dodaj aptekę” i skontaktuj się z nami, by to zmienić.