Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Więcej miejscowości

Apteki w Szczytnie

66 m APTEKA PRIMA

Szczytno, Odrodzenia 39/5

89 624 02 37

322 m APTEKA GEMINI

Szczytno, Kościuszki 19

89 624 84 39

376 m DOZ APTEKA DBAM O ZDROWIE

Szczytno, Chrobrego 5

800 110 110

879 m APTEKA "CENTRUM LEKÓW NOWA FARMACJA NA POLSKIEJ"

Szczytno, Polska 36

89 624 82 90

Apteki w mieście Szczytno, które znajdują się w naszej bazie, występują w liczbie 13.  Nie jesteśmy w posiadaniu informacji o aptekach całodobowych w mieście Szczytno.  Apteki w miejscowości Szczytno otwierane są o różnych porach. Pierwsza z nich jest czynna od 07:00. Ostatnia z aptek zamyka się o 21:00. Apteki w mieście Szczytno znajdują się na liście powyżej. Znajdź pracującą aptekę w swojej okolicy i zarezerwuj lek. Szczytno apteki internetowe. Szczytno apteki całodobowe. Szczytno dyżury aptek. Szczytno apteki dyżurne.

Apteki są posortowane po odległości do centrum miasta.

Godziny otwarcia aptek w Szczytnie

* według danych udostępnionych przez apteki


W Szczytnie apteki od początku 2019 roku wykonują e-Recepty. e-Recepta to bezpieczniejsze rozwiązanie dla pacjentów, lekarzy i farmaceutów, które zastąpi tradycyjne recepty. e-Recepta umożliwia części pacjentów zakupienie niezbędnych leków bez konieczności wizyty u lekarza. To nie wszystkie benefity wynikające z wprowadzenia e-Recepty. Jeżeli w trakcie wizyty przepisanych zostanie kilka leków, każdy z leków będzie można zakupić w innej aptece, co nie jest możliwe, jeżeli korzystamy z papierowej recepty. 


Nie znalazłeś apteki na liście?

Nie znalazłeś apteki na liście? Kliknij przycisk „Dodaj aptekę” i skontaktuj się z nami, by to zmienić.