Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Więcej miejscowości

Apteki w Lęborku

Wybierz miejscowość

119 m APTEKA DR. MAX

Lębork, 1 Maja 1a

59 844 91 72

151 m APTEKA GEMINI

Lębork, Staromiejska 17

59 841 22 73

154 m DOZ APTEKA DBAM O ZDROWIE

Lębork, Aleja Wolności 40

800 110 110

Apteki w mieście Lębork, które są obecne w naszej bazie, występują w liczbie 10.  Nie posiadamy informacji o aptekach całodobowych w mieście Lębork.  Pierwsza apteka otwiera się o 07:00, ostatnia apteka zamyka się o 21:30. Apteki w mieście Lębork znajdują się na liście powyżej. Wyszukaj czynną aptekę w swojej okolicy i zarezerwuj lek. Lębork apteki internetowe. Lębork apteki całodobowe. Lębork dyżury aptek. Lębork apteki dyżurne.

Apteki są posortowane po odległości do centrum miasta.

Godziny otwarcia aptek w Lęborku

* według danych udostępnionych przez apteki


Apteki w Lęborku realizują e-receptę. e-Recepta jest elektronicznym dokumentem stosowanym zamiast tradycyjnej recepty w postaci papierowej. Szczególnie istotną korzyścią jest oszczędność czasu związana z możliwością otrzymania e-Recepty (np. na choroby przewlekłe) bez konieczności osobistej wizyty u lekarza. To nie wszystkie korzyści wynikające z wprowadzenia e-Recepty. Jeżeli w trakcie wizyty przepisanych zostanie kilka leków, każdy z leków będzie można otrzymać w innej aptece, co nie jest możliwe, gdy korzystamy z tradycyjnej recepty. 


Nie znalazłeś apteki na liście?

Nie znalazłeś apteki na liście? Kliknij przycisk „Dodaj aptekę” i skontaktuj się z nami, by to zmienić.