Aplikacja Visimed

Bezdotykowa recepta pozwala na realizację recepty bez chodzenia z wydrukami, bez konieczności dyktowania (w maseczce to szczególnie niewygodne) na głos w aptece PESEL i PIN recepty - dyskretnie, no chyba, że wolisz żeby wszyscy stojący w kolejce poznali Twój PESEL?

Więcej miejscowości

Apteki w Konstantynowie Łódzkim

W chwili obecnej nie ma otwartych aptek w wybranej miejscowości.*

W naszej bazie znajduje się 6 aptek w mieście Konstantynów Łódzki.  W bazie wyszukiwarki leków KtoMaLek.pl nie odnotowaliśmy aptek całodobowych z miasta Konstantynów Łódzki.  Pierwsza apteka otwiera się o 07:00, ostatnia apteka zamyka się o 23:00. W naszym serwisie znajdziecie pełną listę aptek z miejscowości Konstantynów Łódzki. Odszukaj czynną aptekę w najbliższej okolicy i zarezerwuj poszukiwany lek. Konstantynów Łódzki apteki internetowe. Konstantynów Łódzki apteki całodobowe. Konstantynów Łódzki dyżury aptek. Konstantynów Łódzki apteki dyżurne.

Apteki są posortowane po odległości do centrum miasta.

Godziny otwarcia aptek w Konstantynowie Łódzkim

* według danych udostępnionych przez apteki


Apteki w Konstantynowie Łódzkim honorują elektroniczną receptę. e-Recepta jest cyfrowym dokumentem stosowanym zamiast klasycznej recepty w wersji papierowej. Wysoce istotną zaletą jest oszczędność czasu związana z możliwością otrzymania elektroniczne recepty (np. na choroby przewlekłe) bez konieczności osobistej wizyty u lekarza. To jednakowoż nie wszystkie korzyści, które wiążą się z wprowadzeniem elektronicznej recepty. Elektroniczna recepta pozwala na zakupienie leków w wielu aptekach. 


Nie znalazłeś apteki na liście?

Nie znalazłeś apteki na liście? Kliknij przycisk „Dodaj aptekę” i skontaktuj się z nami, by to zmienić.